Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/09/2010

Denon: nowy mini-system Blu-ray D-X1000BD

Denon ogłasza debiut pierwszego w historii firmy 2-kanałowego mini systemu Blu-ray. To nowe kompaktowe rozwiązanie dostępne jest z lub bez głośników.

Jednostka centralna RBD-X1000 wyposażona jest w niepowtarzalne technologie, które znamy z produktów stereo oraz kina domowego tej firmy. Obwody posiadają tzw. budowę „Simple&Straight” z najkrótszą możliwą ścieżką sygnału oraz konstrukcją bazującą na niezależnych, ekranowanych blokach dla zapewnienia najlepszej jakości odtwarzania. Ten mini-system o mocy 70W na kanał jest kompatybilny z szeroką gamą formatów cyfrowych, takich jak płyty Blu-ray (BD-Live), DVD oraz CD. Co więcej, posiada dwa porty USB, z których jeden znajduje się z przodu i umożliwia bezpośrednie odtwarzanie muzyki z przenośnych odtwarzaczy iPod/iPhone lub przenośnej pamięci USB czy dysku twardego. Dzięki dodatkowej stacji dokującej Denon ASD-51N/51W możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności RBD-X1000 o odtwarzanie stacji radiowych z internetu lub muzyki z naszego komputera. Dla zapewnienia bardziej prywatnego doświadczenia związanego z odsłuchem, RBD-X1000 wyposażony jest w technologię Dolby Headphone, która zapewnia dźwięk 5.1-kanałowy w słuchawkach dając bogatsze i bardziej przestrzenne doświadczenie dźwiękowe.

Perfekcyjnie dopasowany zestaw 2-drożnych głośników SC-X1000 oferuje jakość poważnego sprzętu Hi-Fi z elementami oraz technologią ze słynnej high-endowej serii CX. Posiadają one wysokiej jakości przetworniki Denon Dual Layer (D.D.L.) z otworem wentylacyjnym dla doskonałej równowagi akustycznej. Dzięki systemowi Dolby Virtual Speaker słuchacze mogą cieszyć się dźwiękiem otaczającym 5.1 z dwóch głośników. W razie potrzeby, system może zostać rozbudowany poprzez podłączenie subwoofera do wyjścia pre-out.

Obok wszechstronności połączeń oraz wyjątkowej jakości dźwięku, nowy mini-system szczyci się praktycznie znikomą koniecznością ustawień oraz łatwą obsługą. Wystarczy tylko podłączyć amplituner do dostarczonych głośników i – to wszystko. D-X1000BD wykrywa wszystkie media automatycznie i wybiera samodzielnie najlepiej dopasowany tryb odtwarzania, zapewniając totalną wygodę.

Dołączony pilot zdalnego sterowania wyposażony jest w przyciski szybkiego wybierania oraz nawigacji, umożliwiające łatwe dokonywanie niezbędnych ustawień. Intuicyjny graficzny interfejs użytkownika elegancko podkreśla łatwość obsługi.

System D-X1000BD Blu-ray w skrócie:

•    Moc 2×70 Watt (1 kHz, 6 ohm)
•    Obwód “Simple & Straight”, minimalna ścieżka sygnału
•    Przedni port USB z możliwością bezpośredniego odtwarzania iPod/iPhone plus port USB z tyłu do podłączenia innych nośników (np. dysku twardego)
•    Dwa osobne zasilacze
•    Wytrzymała i solidna konstrukcja
•    Niezależna, ekranowana konstrukcja blokowa
•    Technologie Dolby Virtual Speaker oraz Dolby Headphone
•    Czarne wykończenie
•    Graficzny interfejs użytkownika

•    Złącze Ethernet do BD-Live

•    Zestaw 2-drożnych głośników Hi-Fi SC-X1000
•    Przetwornik D.D.L. (Denon Dual Layer) z otworem wentylacyjnym
•    Głośnik wysokotonowy o wysokiej rozdzielczości
•    Wysokiej jakości komponenty zwrotnicy
•    Wykończenie czarny high gloss

Czarny system D-X1000BD będzie dostępny już od września w cenie 4.995,- PLN.


Tagi:

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku