Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/09/2010

Twardziele lubią WD

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka, czas pomyśleć o jakimś prezencie. Ale co kupić? Z kobietą jest prościej, wiadomo przecież, że jej najlepszym przyjacielem są diamenty… Ale co jemu może sprawić przyjemność? Podobno twardziele lubią WD.

A jak WD to tylko czarna seria Caviarów lub VelociRaptory. Dyski z obu tych serii to jedne z najwydajniejszych 3,5-calowych napędów na rynku. WD VelociRaptor ma wbudowany mechanizm klasy Enterprise, zapewniający mu niezawodność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przy zapewnieniu wysokiej wydajności w obudowie 2.5 cala.

Dysk dostarczany jest z 3,5 calową ramą mocująca IcePack wyposażoną w radiator ciepła – fabrycznie dostosowaną do standardowej 3.5-calowej zatoki i zapewniającą odpowiednią temperaturę podczas pracy w obudowie komputera biurkowego. Interfejs SATA 6 Gb/s oraz 32 MB pamięci podręcznej w połączeniu z prędkością obrotową 10.000 RPM mają czynić z niego najszybszy dysk w swojej klasie.

Z kolei w napędach WD Caviar Black połączono wydajną architekturę elektroniczną z solidną konstrukcją mechaniczną. To idealna pamięć masowa do komputera o silnej konfiguracji służący m.in. do obróbki filmów i edycji zdjęć, a także do maszyny dla gracza.

7200RPM prędkości obrotowej, 64MB cache, technologia podwójnego serwomechanizmu głowicy, interfejs SATA 3 Gb/s (dostępne także w wersji STA 6 Gb/s) oraz zintegrowany podwójny procesor sprawiają, że WD Caviar Black to najlepsze możliwe połączenie pojemności, wydajności i niezawodności.

Dyski WD VelociRaptor są dostępne w cenach odpowiednio:

950 zł za 450 GB

1050 zł za wersję 600GB.

Dyski WD Caviar Black są oferowane w pojemnościach od 500GB aż do 2 TB w cenach od 200 zł do 600 zł.

Wszystkie objęte są 5-letnią gwarancją.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku