Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

15/09/2010

Vobis: kup telewizor Samsung 3D a mniejszy dostaniesz za 1 zł

Vobis przygotowała interesującą propozycję dla osób zainteresowanych kupnem telewizora 3D. W ramach promocji każdy, kto kupi 40- lub 46-calowy telewizor 3D LED firmy Samsung, będzie mógł za 1 zł dokupić do niego model z mniejszym ekranem, który świetnie sprawdzi się np. w kuchni, sypialni lub pokoju dziecka.

Promocja dotyczy dwóch modeli wyświetlających obraz w formacie Full HD – Samsung UE40C8000 oraz Samsung UE46C8000. Są to jedne z najbardziej zaawansowanych telewizorów LCD na rynku. Urządzenia wyposażone są w doskonałe, podświetlone diodami LED, ekrany LCD, system HyperReal Engine oraz obsługę technologii 3D, dzięki której użytkownicy mogą się cieszyć w pełni trójwymiarowym obrazem.
Technologia 3D przebojem wdziera się do świata elektronicznej rozrywki – na rynku pojawia się coraz więcej filmów i programów przygotowanych do emisji w tym formacie. I właściwie trudno się dziwić temu zjawisku, bo 3D oferuje widzom zupełnie nową jakość doznań wizualnych. Dzięki telewizorom 3D można doświadczyć w domu efektów, które do niedawna dostępne były wyłącznie w nowoczesnych salach kinowych.

Oba modele oddają do dyspozycji użytkownika funkcję Internet@TV, umożliwiającą m.in. przeglądanie stron WWW na ekranie telewizora. Co więcej, telewizory mogą też pełnić funkcję odtwarzacza plików multimedialnych (m.in. filmy w formacie .avi, muzyka, zdjęcia) oraz cyfrowej nagrywarki wideo – wystarczy podłączyć do nich dowolny nośnik USB (np. pendrive’a lub zewnętrzny dysk).


Samsung UE40C8000 i Samsung UE46C8000 wyposażone są w ekrany o przekątnych, odpowiednio, 40 i 46″. Oba modele mają po 4 porty HDMI, 2 złącza USB, zaś wyświetlany przez nie obraz jest odświeżany z częstotliwością 200 Hz. Ceny urządzeń ustalono na 6 499 zł za model UE40C8000 i 8 399 zł za model UE46C8000.

Ale to nie wszystko, bo Vobis przygotował dla swoich klientów wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Teraz w ramach promocji każdy nabywca opisanych powyżej modeli może za 1 zł dokupić drugi telewizor. Osoby, które zdecydują się na model 40-calowy, będą mogły wybrać telewizor 22″ (Samsung UE22C4000), zaś nabywcy modelu z ekranem 46″ – odbiornik 26″ (UE26C4000). Standardowa cena dostępnych w promocji telewizorów za złotówkę to, odpowiednio, 1 559 i 1 749 zł.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku