Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/09/2010

Zaawansowane wzmacniacze samochodowe BLOW

BLOW wprowadza do sprzedaży serię wzmacniaczy samochodowych serii BLOW ZR (250A/350A/450A). Wzmacniacze mają charakteryzować się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Urządzenia umożliwiają ciągłą regulację tonów niskich, dzięki czemu zapewniają dokładne zestrojenie z wykorzystywanym zestawem car audio.

Wszystkie modele serii  BLOW ZR wykorzystują system szybkiej redukcji szumów i umożliwiają jednoczesną obsługę subwoofera i głośników zewnętrznych. Zaawansowany system zabezpieczeń chroni sprzęt przed przegrzaniem, przeciążeniem lub zwarciem, zaś funkcja włączania ze zwłoką chroni głośniki przed uszkodzeniem. Obudowa wyposażona jest w pozłacane złącza RCA i wyprowadzenia. Wzmacniacze pracują w zakresie częstotliwości 20-20000 hz, a stosunek sygnału do szumu wynosi 90 db.

BLOW ZR250A  w standardzie działa jako wzmacniacz stereo (dwukanałowy) o mocy 2×50 W lub 2×90 W, w zależności od rezystancji wyjścia. Wzmacniacz zbudowany jest na układach scalonych MOSFET, co umożliwia podłączenie wzmacniacza w trybie jednokanałowym (mono),  uzyskując tym samym moc150W. Można podłączyć do niego dużej mocy kolumny lub głośnik niskotonowy. Odpowiednie dobrane ustawienia przełącznika FILTR eliminują konieczność stosowania zwrotnic.

BLOW ZR350A wzmacniacz zawiera dwa standardowe kanały o mocy 2×50 W lub 2x 90W i dodatkowo oddzielny kanał do podłączenia głośnika niskotonowego o mocy 150W lub 260 W, w zależności od rezystancji. Wzmacniacz można również mostkować uzyskując konfigurację jednego kanału do podłączenia głośnika niskotonowego (subwoofera) oraz jednego kanału pracującego w pełnym zakresie. Do kanału mostkowanego można podłączyć głośnik lub kolumnę o mocy 100W dla 4Ohm lub 160-180 W dla 2 Ohm, a nawet subwoofer wyposażony w zwrotnicę. Kanał przeznaczony do głośnika niskotonowego posiada filtr dolnoprzepustowy. W trybie filtracji nie wymagana jest zwrotnica subwoofera.

BLOW ZR450A, wzmacniacz zawiera cztery niezależne kanały z możliwością ustawiania filtrów górno- i dolno- przepustowych dla pary kanałów o mocy 4×50 W lub 4x 90W. Sąsiednie skrajne pary kanałów można podłączać w schemacie mostek, co podnosi moc wzmacniacza dla mostkowanych kanałów. W takim trybie wzmacniacz dysponuje dwoma niezależnymi kanałami stereo o mocy 2×150 W.

BLOW ZR to najwyższej jakości sprzęt spełniający oczekiwania wymagających użytkowników. Seria  ZR dostępna jest na rynku polskim od września 2010 r., odpowiednio w cenie:
–    BLOW ZR 250A – 220 PLN brutto
–    BLOW ZR 350A – 281 PLN brutto
–    BLOW ZR 450A – 289 PLN brutto.
Urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku