Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

27/10/2010

Lenovo IdeaPad S10-3s – wyjątkowy netbook

Do sprzedaży trafił właśnie netbook Lenovo IdeaPad S10-3s. To komputer, który bez wątpienia zwraca na siebie uwagę. Jako pierwsza zwraca uwagę jego niebanalna obudowa. Dostępne są trzy wzory obudowy – wiosenne kwiaty, intrygujący gwiazdozbiór oraz obudowa w kolorze czarnym. IdeaPad S10-3s to połączenie stylu, ciekawych funkcji oraz najnowocześniejszych technologii.

Komputer jest mały i lekki. Bez trudu zmieści się np. do damskiej torebki, dzięki czemu można zabrać go ze sobą wszędzie. Daje użytkownikowi pewność, że w dowolnej chwili może zajrzeć do Internetu, sprawdzić pocztę czy obejrzeć ulubiony film.

Dźwięk zapewniają głośniki stereo oraz technologia Dolby Headphone. Aplikacja Direct Share pozwala szybko i bezproblemowo zsynchronizować pliki z innym komputerem bez konieczności połączenia z siecią. Funkcja Quick Start 2.0 zapewnia dostęp do wszelkich aplikacji i Internetu w ciągu kliku sekund, bez konieczności ładowania całego systemu operacyjnego.

Dzięki nowoczesnej technologii VeriFace netbook rozpoznaje twarz swojego właściciela i pozwala mu na bezpieczne zalogowanie do systemu. Komputer wyposażono także w funkcję APS (Active Protection System), która niczym poduszka powietrzna ochroni dysk twardy w razie upadku sprzętu.

Netbooki Lenovo IdeaPad S10-3s kryją w swoim wnętrzu procesory Intel Atom N475, 250 GB dysk twardy oraz system Windows 7 Starter. Posiadają wbudowaną kamerkę internetową i mikrofon, dzięki czemu idealnie nadają się do prowadzenia rozmów wideo.

Nie zapomniano także o technologiach  łączności bezprzewodowej, takich jak WiFi czy Bluetooth. Ekran komputera ma powierzchnię 10.1-cala i jest energooszczędny.

Cena: ok. 1499 zł


Komentarze

  1. Justin napisał(a):

    czy ktoś wie gdzie można taki kupić ? nigdzie nie mogę znaleźć

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku