Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

25/10/2010

Motorola FLIPOUT już w Polsce

Motorola wprowadza na polski rynek nowy telefon Motorola FLIPOUTTM – stylowy, kwadratowy, smartfon, podkreślający wyjątkowość swojego właściciela. Telefon z pewnością spodoba się tym, którzy lubią otaczać się nowoczesnymi, ale przede wszystkim ciekawymi przedmiotami.

FLIPOUT został zbudowany na systemie operacyjnym Android 2.1. i to dzięki niemu użytkownicy mogą między innymi przeglądać aż dziewięć stron głównych jednocześnie, zgrywać dynamiczne tapety, a podczas korzystania z serwerów pocztowych chronić dane.

W Polsce FLIPOUT będzie dostępny w sześciu modnych kolorach: lukrecjowa czerń, malinowa czerwień, brylantowy błękit, makowa czerwień, szafranowa żółć oraz biel. Jednak FLIPOUT to nie tylko nowoczesny design. Telefon wykorzystuje technologię CrystalTalkTM PLUS, która aby zapewnić lepszą jakość rozmów, wzmacnia głos rozmówcy jednocześnie filtrując hałas.


FLIPOUT, dzięki funkcji „pinch and zoom”, pozwala w optymalny sposób przeglądać zdjęcia oraz strony internetowe. Dzięki wsparciu standardu Adobe Flash można oglądać strony internetowe, których dotąd nie dało się wyświetlać na urządzeniach mobilnych. Odtwarzacz multimediów oferuje miłośnikom muzyki funkcję wyświetlania tekstów piosenek na całym ekranie. Telefon oferuje także dodatkowe funkcje multimedialne. Technika KODAK PERFECT TOUCH zapewnia doskonałą jakość wyświetlanych zdjęć, a także pozwala na ich tagowanie i opisywanie oraz umożliwia natychmiastową publikację na portalach Facebook, MySpace, Picasa i Photobucket. 3-megapikselowy aparat fotograficzny z cyfrowym zoomem, pozwala robić zdjęcia i nagrywać klipy. Dodatkowo na odtwarzaczu multimediów można oglądać filmy zarówno w formie plików, jak i streamingu video. Interface Bluetooth pozwala na korzystanie ze słuchawki bezprzewodowej oraz transmitowanie muzyki na odległość.
FLIPOUT zawiera pełny pakiet usług Google takich, jak: Google Search, Google Maps, Gmail oraz oferuje dostęp do tysięcy aplikacji w Android Market.


Telefon Motorola FLIPOUT będzie dostępny w Polsce od listopada 2010 r., w sieci PLAY oraz w sprzedaży detalicznej. Cena detaliczna FLIPOUT-a bez abonamentu wynosi ok. 1399 PLN.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku