Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

25/10/2010

Motorola FLIPOUT już w Polsce

Motorola wprowadza na polski rynek nowy telefon Motorola FLIPOUTTM – stylowy, kwadratowy, smartfon, podkreślający wyjątkowość swojego właściciela. Telefon z pewnością spodoba się tym, którzy lubią otaczać się nowoczesnymi, ale przede wszystkim ciekawymi przedmiotami.

FLIPOUT został zbudowany na systemie operacyjnym Android 2.1. i to dzięki niemu użytkownicy mogą między innymi przeglądać aż dziewięć stron głównych jednocześnie, zgrywać dynamiczne tapety, a podczas korzystania z serwerów pocztowych chronić dane.

W Polsce FLIPOUT będzie dostępny w sześciu modnych kolorach: lukrecjowa czerń, malinowa czerwień, brylantowy błękit, makowa czerwień, szafranowa żółć oraz biel. Jednak FLIPOUT to nie tylko nowoczesny design. Telefon wykorzystuje technologię CrystalTalkTM PLUS, która aby zapewnić lepszą jakość rozmów, wzmacnia głos rozmówcy jednocześnie filtrując hałas.


FLIPOUT, dzięki funkcji „pinch and zoom”, pozwala w optymalny sposób przeglądać zdjęcia oraz strony internetowe. Dzięki wsparciu standardu Adobe Flash można oglądać strony internetowe, których dotąd nie dało się wyświetlać na urządzeniach mobilnych. Odtwarzacz multimediów oferuje miłośnikom muzyki funkcję wyświetlania tekstów piosenek na całym ekranie. Telefon oferuje także dodatkowe funkcje multimedialne. Technika KODAK PERFECT TOUCH zapewnia doskonałą jakość wyświetlanych zdjęć, a także pozwala na ich tagowanie i opisywanie oraz umożliwia natychmiastową publikację na portalach Facebook, MySpace, Picasa i Photobucket. 3-megapikselowy aparat fotograficzny z cyfrowym zoomem, pozwala robić zdjęcia i nagrywać klipy. Dodatkowo na odtwarzaczu multimediów można oglądać filmy zarówno w formie plików, jak i streamingu video. Interface Bluetooth pozwala na korzystanie ze słuchawki bezprzewodowej oraz transmitowanie muzyki na odległość.
FLIPOUT zawiera pełny pakiet usług Google takich, jak: Google Search, Google Maps, Gmail oraz oferuje dostęp do tysięcy aplikacji w Android Market.


Telefon Motorola FLIPOUT będzie dostępny w Polsce od listopada 2010 r., w sieci PLAY oraz w sprzedaży detalicznej. Cena detaliczna FLIPOUT-a bez abonamentu wynosi ok. 1399 PLN.


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku