Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/11/2010

Duplikator płyt CD/DVD Epson DiscProducer PP–100

Veracomp wprowadził do oferty duplikator płyt Epson DiscProducer PP–100. Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością (nagrywanie do 10 tys. płyt rocznie) i jest dedykowane na użytek przede wszystkim firm, zakładów fotograficznych, poligraficznych, uczelni i szkół, a także szpitali.

Epson DiscProducer PP-100 jest duplikatorem o kompaktowych rozmiarach, oferującym nagrywanie i zadruk płyt CD oraz DVD. Wyposażony jest w dwie nagrywarki DVD, podajnik na 100 płyt, a także sześć pojemnych kartridżów ze wskaźnikiem niskiego poziomu atramentu. Opcja nagrywania seryjnego pozwala na zapis i zadruk za jednym razem nawet do 100 płyt, a ramię AcuGrip minimalizuje ryzyko pobrania dwóch płyt jednocześnie. W przypadku nośników CD, prędkość nagrywania wynosi do 30 płyt na godzinę, natomiast w odniesieniu do DVD jest to maksymalnie 15 płyt na godzinę. Imponująco przedstawia się również wydajność – w skali roku duplikator Epsona może nagrać do 10 tys. płyt.

DiscProducer PP-100 oferuje drukowanie na nośnikach CD i DVD z maksymalną rozdzielczością 1440 x 1440 dpi, ale – by przyspieszyć ten proces – można wybrać opcję z mniejszą rozdzielczością: 1440 x 720 dpi. Zastosowana 6-kolorowa technologia Micro Piezo daje w efekcie intensywne i realistyczne kolory nadruków na płytach. Dzięki temu, że każdy kolor ma osobny kartridż, bez problemu można wymienić tylko ten pojemnik, który jest pusty. Jeden zestaw pojemników z atramentami wystarczy na zadrukowanie ponad tysiąca płyt.

Rozmiary duplikatora to: 377 x 465 x 348 mm (szerokość x głębokość x wysokość), waga wynosi ok. 24 kg. Urządzenie objęte jest 12-miesięczną gwarancją, a jego cena SRP netto to 11 786 zł.


POWERbot Star Wars – niech moc będzie z Wami

Już dziś na ekranach polskich kin zobaczymy długo wyczekiwaną 8. część legendarnej sagi, „Star Wars: Ostatni Jedi”. Dla fanów tej kultowej produkcji Samsung proponuje limitowaną edycję robotów sprzątających POWERbot Star Wars, które są praktycznym sprzętem o designie, który ucieszy każdego wielbiciela oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen. Gwiezdne Wojny zachwycają widzów już od niemal 40 lat, będąc […]

Rapoo 3510 Plus – pierwsza mysz pokryta miękką tkaniną

Myszka komputerowa kojarzy nam się z twardym kawałkiem plastiku. Nie każdy jednak chce na co dzień korzystać z nieestetycznej, plastikowej bryły. Dla wszystkich, którzy oprócz funkcjonalności cenią również design i komfort, Rapoo jako pierwszy producent na świecie, stworzył bezprzewodową mysz pokrytą miękką tkaniną. 3510 Plus to mysz, która komunikuje się z komputerem bezprzewodowo w standardzie […]

ZenFone 4 Pro – stworzony do mobilnej fotografii

Do sprzedaży trafił właśnie ASUS ZenFone 4 Pro – smartfon zaprojektowany z myślą o fotografii mobilnej. Podwójny aparat umożliwia nielimitowaną ilość kreatywnych opcji i daje użytkownikom wolność uchwycenia ich świata z wielu perspektyw. ZenFone 4 Pro został wyposażony w 5,5 calowy wyświetlacz AMOLED, rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) i gamę kolorów przekraczająca 100% zakresu […]

Techcity na Facebooku