Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/11/2010

FOX HD wzbogaci ofertę Cyfrowego Polsatu

6 listopada do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy kanał FOX HD, będący znaną, międzynarodową marką cieszącą się znakomitą reputacją na całym świecie.

FOX HD będzie dostępny w pakiecie Familijny HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz w dodatkowym Pakiecie HD dla abonentów korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy i znajdzie się na 116 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

FOX HD skierowany jest do młodych, wymagających widzów w wieku 18-35, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. W całości poświęcony jest serialom i będzie nadawał ponad 20 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. Jest to kanał dynamiczny, spontaniczny, odważny i śmiały. Emitowane są na nim zarówno seriale akcji, komedie, dramaty, sci-fi, thrillery, jak i animacje.

Widzowie zobaczą cieszące się ogromną popularnością na całym świecie i utytułowane licznymi nagrodami produkcje, takie jak „Glee” – zdobywcę Złotego Globu dla najlepszego serialu komediowego, odważną i utytułowaną sześcioma nagrodami Emmy, w tym dla najlepszego serialu komediowego, komedię – „Modern Family”, serial animowany autorstwa Setha MacFarlane`a „The Cleveland Show”, a także kultowe już seriale animowane, jak arcydzieło Matta Groeninga „The Simpsons” czy „Family Guy”, również autorstwa McFarlane`a.

FOX HD to 5 kanał z portfolio FOX International Channels w ofercie Cyfrowego Polsatu.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku