Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/11/2010

FOX HD wzbogaci ofertę Cyfrowego Polsatu

6 listopada do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy kanał FOX HD, będący znaną, międzynarodową marką cieszącą się znakomitą reputacją na całym świecie.

FOX HD będzie dostępny w pakiecie Familijny HD w ramach oferty Nowy Cyfrowy Polsat oraz w dodatkowym Pakiecie HD dla abonentów korzystających z wcześniejszych ofert programowych platformy i znajdzie się na 116 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

FOX HD skierowany jest do młodych, wymagających widzów w wieku 18-35, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. W całości poświęcony jest serialom i będzie nadawał ponad 20 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. Jest to kanał dynamiczny, spontaniczny, odważny i śmiały. Emitowane są na nim zarówno seriale akcji, komedie, dramaty, sci-fi, thrillery, jak i animacje.

Widzowie zobaczą cieszące się ogromną popularnością na całym świecie i utytułowane licznymi nagrodami produkcje, takie jak „Glee” – zdobywcę Złotego Globu dla najlepszego serialu komediowego, odważną i utytułowaną sześcioma nagrodami Emmy, w tym dla najlepszego serialu komediowego, komedię – „Modern Family”, serial animowany autorstwa Setha MacFarlane`a „The Cleveland Show”, a także kultowe już seriale animowane, jak arcydzieło Matta Groeninga „The Simpsons” czy „Family Guy”, również autorstwa McFarlane`a.

FOX HD to 5 kanał z portfolio FOX International Channels w ofercie Cyfrowego Polsatu.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku