Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/11/2010

Listopadowe nowości w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

„Pozdrowienia z Paryża” w polsko-hollywoodzkiej obsadzie, „Autor widmo” w reżyserii Romana Polańskiego czy „Człowiek, który gapił się na kozy” z najprzystojniejszymi aktorami – to tylko część propozycji, jakie Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów w ramach listopadowej oferty VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej. Na pochmurne jesienne dni zaplanowano też dla widzów dużą dawkę humoru oraz serię spektakularnych produkcji przygodowych.

Od 5 listopada abonenci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć najnowszy film reżysera „Uprowadzonej” na podstawie scenariusza Luca Bessona („Leon zawodowiec”, „Piąty element”). Bohaterami obrazu „Pozdrowienia z Paryża” są agenci tajnych służb, którzy mają za zadanie rozbić siatkę narkotykową. Jeden to nieokrzesany rozrabiaka (John Travolta), drugi jest spokojny i dobrze ułożony (Johnatan Rhys Meyers). Jeśli do tego wybuchowego duetu dodamy doskonałe kreacje aktorskie, ładną dziewczynę – na dodatek Polkę (Kasia Smutniak) – oraz solidną dawkę humoru, mamy pewność, że na widzów czeka niezła porcja rozrywki.

Z nowości przewidzianych na bieżący miesiąc nie można pominąć długo oczekiwanego kolejnego filmu Romana Polańskiego – „Autor widmo”. Najnowsza fabuła znanego wszystkim reżysera to trzymający w napięciu thriller polityczny z kluczem, opowiadający o manipulacji i spisku tajnych służb wspierających amerykańskie dążenia do globalnej dominacji. Film oparty jest na bestsellerowej powieści Roberta Harrisa „The Ghost”, a w katalogu VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie dostępny już od 19 listopada br.

„Człowiek, który gapił się na kozy” to kolejny jesienny hit w ofercie VOD Cyfrowego Polsatu, który przyciąga, intryguje i zadziwia – choćby samym tytułem. Niebanalna fabuła, militarne specjały, zabawne skecze, ironiczna analiza świata oraz doskonała obsada (George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey, Jeff Bridges) – to najważniejsze atuty zachęcające do obejrzenia filmu, który będzie dostępny od 26 listopada br.

Pochmurne, deszczowe dni warto rozchmurzyć pokaźną dawką dobrego humoru, którą – niezależnie od wieku – zagwarantuje superprodukcja studia Pixar. „Auta” to wyjątkowa animacja ze wspaniałą historią oraz dużą ilością błyskotliwych i żartobliwych tekstów, które w polskiej wersji językowej profesjonalnie odtworzyli znakomici aktorzy – z Piotrem Adamczykiem, Danielem Olbrychskim, Dorotą Segdą i Witoldem Pyrkoszem na czele. Zestaw trzech filmów z Trylogii „Piraci z Karaibów” również zasługuje na miano prawdziwego skarbu wśród listopadowych tytułów filmowych, dostępnych na kanałach VOD Cyfrowego Polsatu.

Ponadto, w ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej wciąż można oglądać takie filmy, jak „Książę Persji: Piaski czasu”, „Kołysanka”, „Ciacho”, „Ratatuj”, „Mikołajek”, „Księga ocalenia”, „Gang Dzikich Wieprzy”, „Adrenalina 2” i wiele, wiele innych.


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku