Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/11/2010

Listopadowe nowości w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

„Pozdrowienia z Paryża” w polsko-hollywoodzkiej obsadzie, „Autor widmo” w reżyserii Romana Polańskiego czy „Człowiek, który gapił się na kozy” z najprzystojniejszymi aktorami – to tylko część propozycji, jakie Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów w ramach listopadowej oferty VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej. Na pochmurne jesienne dni zaplanowano też dla widzów dużą dawkę humoru oraz serię spektakularnych produkcji przygodowych.

Od 5 listopada abonenci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć najnowszy film reżysera „Uprowadzonej” na podstawie scenariusza Luca Bessona („Leon zawodowiec”, „Piąty element”). Bohaterami obrazu „Pozdrowienia z Paryża” są agenci tajnych służb, którzy mają za zadanie rozbić siatkę narkotykową. Jeden to nieokrzesany rozrabiaka (John Travolta), drugi jest spokojny i dobrze ułożony (Johnatan Rhys Meyers). Jeśli do tego wybuchowego duetu dodamy doskonałe kreacje aktorskie, ładną dziewczynę – na dodatek Polkę (Kasia Smutniak) – oraz solidną dawkę humoru, mamy pewność, że na widzów czeka niezła porcja rozrywki.

Z nowości przewidzianych na bieżący miesiąc nie można pominąć długo oczekiwanego kolejnego filmu Romana Polańskiego – „Autor widmo”. Najnowsza fabuła znanego wszystkim reżysera to trzymający w napięciu thriller polityczny z kluczem, opowiadający o manipulacji i spisku tajnych służb wspierających amerykańskie dążenia do globalnej dominacji. Film oparty jest na bestsellerowej powieści Roberta Harrisa „The Ghost”, a w katalogu VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie dostępny już od 19 listopada br.

„Człowiek, który gapił się na kozy” to kolejny jesienny hit w ofercie VOD Cyfrowego Polsatu, który przyciąga, intryguje i zadziwia – choćby samym tytułem. Niebanalna fabuła, militarne specjały, zabawne skecze, ironiczna analiza świata oraz doskonała obsada (George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey, Jeff Bridges) – to najważniejsze atuty zachęcające do obejrzenia filmu, który będzie dostępny od 26 listopada br.

Pochmurne, deszczowe dni warto rozchmurzyć pokaźną dawką dobrego humoru, którą – niezależnie od wieku – zagwarantuje superprodukcja studia Pixar. „Auta” to wyjątkowa animacja ze wspaniałą historią oraz dużą ilością błyskotliwych i żartobliwych tekstów, które w polskiej wersji językowej profesjonalnie odtworzyli znakomici aktorzy – z Piotrem Adamczykiem, Danielem Olbrychskim, Dorotą Segdą i Witoldem Pyrkoszem na czele. Zestaw trzech filmów z Trylogii „Piraci z Karaibów” również zasługuje na miano prawdziwego skarbu wśród listopadowych tytułów filmowych, dostępnych na kanałach VOD Cyfrowego Polsatu.

Ponadto, w ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej wciąż można oglądać takie filmy, jak „Książę Persji: Piaski czasu”, „Kołysanka”, „Ciacho”, „Ratatuj”, „Mikołajek”, „Księga ocalenia”, „Gang Dzikich Wieprzy”, „Adrenalina 2” i wiele, wiele innych.


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku