Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/11/2010

Sweex Go Speaker – maluch o wielkiej mocy

Lekki, niewielki i funkcjonalny głośnik Sweex Go Stereo Speaker Bar to najnowszy hit holenderskiego producenta sprzętu elektronicznego, firmy Sweex.

Propozycja Sweex powinna zainteresować nie tylko miłośników dobrej jakości dźwięku, ale i tych, którzy aktywnie spędzają czas. Przenośny głośnik, dzięki niewielkim rozmiarom (210 x 60 x 50 mm) idealnie mieści się w torebce, dlatego można zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie mamy ochotę na posłuchanie muzyki.

Mocne i czyste dźwięki pozwalają cieszyć się utworami zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wielkość, niska waga i, co ważne, dwie opcje zasilania – za pomocą baterii lub przewodem USB – powodują, że Go Stereo Speaker Bar przydaje się w pracy, na spacerze czy u znajomych.


Nowość Sweex, od standardowych przenośnych odtwarzaczy audio ma się różnić gwarantowaną wysoką jakością dźwięku, dzięki wbudowanemu 3,5” subwooferowi, dwucalowym głośnikom satelitarnym, a także sprzętowym podbiciu basów. Głośnik doskonale sprawdza się w tandemie ze standardowym komputerem lub notebookiem, jak również świetnie nadaje się  do słuchania muzyki z odtwarzacza multimedialnego lub smartphone’a. Izolacja magnetyczna zabezpiecza sprawia, iż głośnik nie zakłóca pracy urządzeń wrażliwych na pola magnetyczne.


Sweex Go Stereo Speaker Bar jest dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym i srebrnym. Cena głośnika  to 99 zł.
Głośnik objęty jest 2 letnią gwarancją producenta, która może zostać przedłużona o dodatkowe 10 lat po zarejestrowaniu go na stronie Sweex.com/12yearwarranty.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku