Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/11/2010

Sweex Go Speaker – maluch o wielkiej mocy

Lekki, niewielki i funkcjonalny głośnik Sweex Go Stereo Speaker Bar to najnowszy hit holenderskiego producenta sprzętu elektronicznego, firmy Sweex.

Propozycja Sweex powinna zainteresować nie tylko miłośników dobrej jakości dźwięku, ale i tych, którzy aktywnie spędzają czas. Przenośny głośnik, dzięki niewielkim rozmiarom (210 x 60 x 50 mm) idealnie mieści się w torebce, dlatego można zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie mamy ochotę na posłuchanie muzyki.

Mocne i czyste dźwięki pozwalają cieszyć się utworami zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wielkość, niska waga i, co ważne, dwie opcje zasilania – za pomocą baterii lub przewodem USB – powodują, że Go Stereo Speaker Bar przydaje się w pracy, na spacerze czy u znajomych.


Nowość Sweex, od standardowych przenośnych odtwarzaczy audio ma się różnić gwarantowaną wysoką jakością dźwięku, dzięki wbudowanemu 3,5” subwooferowi, dwucalowym głośnikom satelitarnym, a także sprzętowym podbiciu basów. Głośnik doskonale sprawdza się w tandemie ze standardowym komputerem lub notebookiem, jak również świetnie nadaje się  do słuchania muzyki z odtwarzacza multimedialnego lub smartphone’a. Izolacja magnetyczna zabezpiecza sprawia, iż głośnik nie zakłóca pracy urządzeń wrażliwych na pola magnetyczne.


Sweex Go Stereo Speaker Bar jest dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym i srebrnym. Cena głośnika  to 99 zł.
Głośnik objęty jest 2 letnią gwarancją producenta, która może zostać przedłużona o dodatkowe 10 lat po zarejestrowaniu go na stronie Sweex.com/12yearwarranty.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku