Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

15/11/2010

Więcej energii dla notebooków

Vobis rozszerza ofertę zasilaczy i akumulatorów dla komputerów przenośnych, można w niej znaleźć akcesoria zasilające dla większości notebooków dostępnych na polskim rynku.

Akumulatory i zasilacze to jedne z najważniejszych akcesoriów dla komputera przenośnego – w końcu to dzięki nim możemy cieszyć się mobilnością. Mało kto jednak korzysta z możliwości, jakie daje np. dokupienie pojemniejszej baterii lub dodatkowego zasilacza. Teraz w salonach Vobis Digital specjalnie przeszkoleni konsultanci przedstawiają korzyści wynikające z posiadania dodatkowego źródła zasilania, a później pomogą dobrać odpowiednie akcesoria do każdego komputera.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w nowy akumulator do notebooka? Powodów może być wiele – najbardziej oczywistym jest chęć zastąpienia nim starego, zużytego. Ale to nie jedyna możliwość: nie każdy wie na przykład, że do większości komputerów można dokupić akumulator o pojemności większej niż ten, który był oryginalnie zamontowany w urządzeniu (co przełoży się na wydłużenie czasu pracy). Dodatkowy akumulator przyda też się osobom, które dużo podróżują (w większości komputerów można błyskawicznie podmienić wyładowaną baterię na nowy).

Jeśli z naszym komputerem często przemieszczamy się np. między miejscem pracy a domem, warto też pomyśleć o dokupieniu dodatkowego zasilacza do komputera. Dzięki temu nie będziemy musieli dźwigać go w torbie i dwa razy dziennie składać/rozkładać i podłączać. Osoby, które dużo podróżują autem, powinny też pomyśleć o zakupie ładowarki podłączanej do gniazda zapalniczki – to pozwoli im zapomnieć o problemach z wyczerpującymi się akumulatorami.


Tagi:

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku