Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

15/11/2010

Więcej energii dla notebooków

Vobis rozszerza ofertę zasilaczy i akumulatorów dla komputerów przenośnych, można w niej znaleźć akcesoria zasilające dla większości notebooków dostępnych na polskim rynku.

Akumulatory i zasilacze to jedne z najważniejszych akcesoriów dla komputera przenośnego – w końcu to dzięki nim możemy cieszyć się mobilnością. Mało kto jednak korzysta z możliwości, jakie daje np. dokupienie pojemniejszej baterii lub dodatkowego zasilacza. Teraz w salonach Vobis Digital specjalnie przeszkoleni konsultanci przedstawiają korzyści wynikające z posiadania dodatkowego źródła zasilania, a później pomogą dobrać odpowiednie akcesoria do każdego komputera.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w nowy akumulator do notebooka? Powodów może być wiele – najbardziej oczywistym jest chęć zastąpienia nim starego, zużytego. Ale to nie jedyna możliwość: nie każdy wie na przykład, że do większości komputerów można dokupić akumulator o pojemności większej niż ten, który był oryginalnie zamontowany w urządzeniu (co przełoży się na wydłużenie czasu pracy). Dodatkowy akumulator przyda też się osobom, które dużo podróżują (w większości komputerów można błyskawicznie podmienić wyładowaną baterię na nowy).

Jeśli z naszym komputerem często przemieszczamy się np. między miejscem pracy a domem, warto też pomyśleć o dokupieniu dodatkowego zasilacza do komputera. Dzięki temu nie będziemy musieli dźwigać go w torbie i dwa razy dziennie składać/rozkładać i podłączać. Osoby, które dużo podróżują autem, powinny też pomyśleć o zakupie ładowarki podłączanej do gniazda zapalniczki – to pozwoli im zapomnieć o problemach z wyczerpującymi się akumulatorami.


Tagi:

Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku