Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/11/2010

Wired Keyboard 200 – wytrzymała konstrukcja i atrakcyjna cena

Prosta i wytrzymała konstrukcja, atrakcyjna cena oraz dwuletnia gwarancja – to największe zalety Microsoft Wired Keyboard 200, nowego produktu w ofercie działu sprzętowego firmy Microsoft.

Portfolio akcesoriów komputerowych firmy Microsoft stale powiększa się – w ślad za kilkoma modelami myszek w cenie poniżej 60 złotych, do sprzedaży trafia obecnie nowa klawiatura, która oprócz wysokiej jakości wykonania i klasycznej estetyki, wyróżnia się także atrakcyjną ceną.


– Wired Keyboard 200 to nasz kolejny produkt w klasie ekonomicznej – powiedział Marcin Gutkiewicz, Platform Business Manager w polskim oddziale Microsoft. – Atrakcyjna cena w połączeniu z solidnym wykonaniem nowej klawiatury z pewnością przyciągną użytkowników, którzy nawet przy ograniczonym budżecie mogą sobie pozwolić na markowy sprzęt.

Wired Keyboard 200 to klawiatura przewodowa o klasycznym układzie, będąca doskonałym rozwiązaniem zarówno dla zaawansowanych użytkowników nie chcących zmieniać swoich przyzwyczajeń, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z komputerem. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4–10.6.

Wired Keyboard 200 – objęta 2-letnią gwarancją – jest dostępna na polskim rynku od października w sugerowanej cenie detalicznej 39 zł.


Komentarze

  1. Dżony napisał(a):

    Dwa lata gwarancji za 39 pln – fajna sprawa :D

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku