Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/11/2010

Wired Keyboard 200 – wytrzymała konstrukcja i atrakcyjna cena

Prosta i wytrzymała konstrukcja, atrakcyjna cena oraz dwuletnia gwarancja – to największe zalety Microsoft Wired Keyboard 200, nowego produktu w ofercie działu sprzętowego firmy Microsoft.

Portfolio akcesoriów komputerowych firmy Microsoft stale powiększa się – w ślad za kilkoma modelami myszek w cenie poniżej 60 złotych, do sprzedaży trafia obecnie nowa klawiatura, która oprócz wysokiej jakości wykonania i klasycznej estetyki, wyróżnia się także atrakcyjną ceną.


– Wired Keyboard 200 to nasz kolejny produkt w klasie ekonomicznej – powiedział Marcin Gutkiewicz, Platform Business Manager w polskim oddziale Microsoft. – Atrakcyjna cena w połączeniu z solidnym wykonaniem nowej klawiatury z pewnością przyciągną użytkowników, którzy nawet przy ograniczonym budżecie mogą sobie pozwolić na markowy sprzęt.

Wired Keyboard 200 to klawiatura przewodowa o klasycznym układzie, będąca doskonałym rozwiązaniem zarówno dla zaawansowanych użytkowników nie chcących zmieniać swoich przyzwyczajeń, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z komputerem. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4–10.6.

Wired Keyboard 200 – objęta 2-letnią gwarancją – jest dostępna na polskim rynku od października w sugerowanej cenie detalicznej 39 zł.


Komentarze

  1. Dżony napisał(a):

    Dwa lata gwarancji za 39 pln – fajna sprawa :D

Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku