Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/12/2010

Ich opłaca się słuchać – nowe słuchawki LOGIC

MODECOM wprowadza do oferty nowe modele słuchawek. Są one przeznaczone dla trzech różnych grup odbiorców: LOGIC LH-10 – „pchełki” dla aktywnych, LOGIC LH-20 – dla użytkowników komunikatorów głosowych oraz LOGIC LH-30 – dla graczy.

Słuchawki wykonano z wysokiej jakości komponentów, które zapewniają trwałość konstrukcji i wpływają korzystnie na poziom generowanego dźwięku. Mimo zróżnicowania konstrukcji, sprawdzą się w większości zastosowań, a dzięki wykorzystaniu uniwersalnej wtyczki 3.5 mm  Jack, można je podłączyć do praktycznie dowolnego źródła dźwięku.

LOGIC LH-10 stanowią dobry wybór dla osób często podróżujących. Ergonomiczny kształt sprawia, że dobrze przylegają do ucha, tłumiąc jednocześnie zewnętrzne dźwięki. Są proste w obsłudze, poręczne i niezawodne, a ich zalety docenią osoby zmuszone często korzystać z autobusu, tramwaju lub metra.

Możliwość reprodukcji dźwięku w zakresie 20 Hz-20 kHz oraz wysoka dynamika 100 dB sprawiają, że generowany sygnał jest pozbawiony zniekształceń i pozwala cieszyć się głębokimi basami oraz wyważonymi sopranami. Słuchawki dostarczane są w eleganckim i praktycznym opakowaniu, a w komplecie znajduje się dodatkowa para poduszek.

Regulowana konstrukcja modelu LOGIC LH-20 zapewni użytkownikowi najwyższy komfort i ma sprawić, że nawet kilkugodzinne rozmowy przez komunikatory internetowe (np. Skype) nie  będą powodować uczucia zmęczenia. Estetyczne wykonanie, dobrze przylegające poduszki zapewnią wysoką jakość dźwięku w pełnym zakresie 20-20000 Hz. Parametry pracy zostały dobrane z myślą o jak najlepszej reprodukcji głosu, tak aby użytkownik mógł komfortowo porozumiewać się z osobami przebywającymi często kilka tysięcy kilometrów od niego.

Słuchawki zostały wyposażone w czuły mikrofon znajdujący się na końcu elastycznego pałąka, umożliwiającego regulację położenia względem ust użytkownika. Znajdujący się na kablu regulator głośności ułatwia obsługę urządzenia i pozwala na dostosowanie siły dźwięku do aktualnych potrzeb.

Gamingowe słuchawki LOGIC LH-30 pozwalają graczom znaleźć się w centrum akcji. Nowoczesna, regulowana konstrukcja sprawia wrażenie lekkości, umożliwiając komfortową rozgrywkę przez wiele godzin. Słuchawki generują scenę akustyczne dobrze odzwierciedlającą przestrzeń w grach, dzięki czemu użytkownik może szybko reagować na dochodzące z różnych stron odgłosy i zyskiwać przewagę nad wirtualnymi przeciwnikami. Miłośnicy sieciowych rozgrywek i taktycznych strzelanin docenią czuły mikrofon, niezbędnym do szybkiej wymiany komend z innymi graczami. LOGIC LH-30 może być z powodzeniem wykorzystywany do live-czatów i komunikacji z innymi użytkownikami globalnej sieci.

Sugerowana cena Logic LH-10: 7,99 PLN
Sugerowana cena Logic LH-20: 12,99 PLN
Sugerowana cena Logic LH-30: 31,95 PLN


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku