Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/12/2010

Ich opłaca się słuchać – nowe słuchawki LOGIC

MODECOM wprowadza do oferty nowe modele słuchawek. Są one przeznaczone dla trzech różnych grup odbiorców: LOGIC LH-10 – „pchełki” dla aktywnych, LOGIC LH-20 – dla użytkowników komunikatorów głosowych oraz LOGIC LH-30 – dla graczy.

Słuchawki wykonano z wysokiej jakości komponentów, które zapewniają trwałość konstrukcji i wpływają korzystnie na poziom generowanego dźwięku. Mimo zróżnicowania konstrukcji, sprawdzą się w większości zastosowań, a dzięki wykorzystaniu uniwersalnej wtyczki 3.5 mm  Jack, można je podłączyć do praktycznie dowolnego źródła dźwięku.

LOGIC LH-10 stanowią dobry wybór dla osób często podróżujących. Ergonomiczny kształt sprawia, że dobrze przylegają do ucha, tłumiąc jednocześnie zewnętrzne dźwięki. Są proste w obsłudze, poręczne i niezawodne, a ich zalety docenią osoby zmuszone często korzystać z autobusu, tramwaju lub metra.

Możliwość reprodukcji dźwięku w zakresie 20 Hz-20 kHz oraz wysoka dynamika 100 dB sprawiają, że generowany sygnał jest pozbawiony zniekształceń i pozwala cieszyć się głębokimi basami oraz wyważonymi sopranami. Słuchawki dostarczane są w eleganckim i praktycznym opakowaniu, a w komplecie znajduje się dodatkowa para poduszek.

Regulowana konstrukcja modelu LOGIC LH-20 zapewni użytkownikowi najwyższy komfort i ma sprawić, że nawet kilkugodzinne rozmowy przez komunikatory internetowe (np. Skype) nie  będą powodować uczucia zmęczenia. Estetyczne wykonanie, dobrze przylegające poduszki zapewnią wysoką jakość dźwięku w pełnym zakresie 20-20000 Hz. Parametry pracy zostały dobrane z myślą o jak najlepszej reprodukcji głosu, tak aby użytkownik mógł komfortowo porozumiewać się z osobami przebywającymi często kilka tysięcy kilometrów od niego.

Słuchawki zostały wyposażone w czuły mikrofon znajdujący się na końcu elastycznego pałąka, umożliwiającego regulację położenia względem ust użytkownika. Znajdujący się na kablu regulator głośności ułatwia obsługę urządzenia i pozwala na dostosowanie siły dźwięku do aktualnych potrzeb.

Gamingowe słuchawki LOGIC LH-30 pozwalają graczom znaleźć się w centrum akcji. Nowoczesna, regulowana konstrukcja sprawia wrażenie lekkości, umożliwiając komfortową rozgrywkę przez wiele godzin. Słuchawki generują scenę akustyczne dobrze odzwierciedlającą przestrzeń w grach, dzięki czemu użytkownik może szybko reagować na dochodzące z różnych stron odgłosy i zyskiwać przewagę nad wirtualnymi przeciwnikami. Miłośnicy sieciowych rozgrywek i taktycznych strzelanin docenią czuły mikrofon, niezbędnym do szybkiej wymiany komend z innymi graczami. LOGIC LH-30 może być z powodzeniem wykorzystywany do live-czatów i komunikacji z innymi użytkownikami globalnej sieci.

Sugerowana cena Logic LH-10: 7,99 PLN
Sugerowana cena Logic LH-20: 12,99 PLN
Sugerowana cena Logic LH-30: 31,95 PLN


Rowerzyści na start

Licznik Edge 520 Plus marki Garmin został przede wszystkim wzbogacony o zaawansowane funkcje nawigacyjne. Urządzenie ma teraz wgraną fabrycznie mapę Garmin Cycle Map i zapewnia szczegółowe wskazówki w czasie jazdy. Najnowszy licznik GPS nie tylko prowadzi po zaplanowanej wcześniej trasie, ale pomaga też wrócić na nią, jeżeli przypadkiem ominie się zakręt, np. podczas szybszego zjazdu. […]

Z jakich mediów społecznościowych korzystają liderzy?

97 procent polskich menedżerów używa serwisu LinkedIn. Jedna piąta jest na Facebooku i GoldenLine. Korzystanie z sieci społecznościowych pomaga im w poszerzaniu swoich wpływów. Social media kreują cyfrowych przywódców – tak wynika z badań Akademii Leona Koźmińskiego. Wyniki badań przeprowadzonych wśród ponad 200 polskich menedżerów i dyrektorów pokazują, że prawie każdy polski lider ma profil […]

Apsik! na alergię

Alergie stanowią bardzo ważny, ale często bagatelizowany problem zdrowotny. Alergiczny nieżyt nosa jest bardzo częstym schorzeniem w polskiej populacji. Ponad 14,5 mln osób w Polsce cierpi na nieżyty nosa, a ponad 8,5 mln na alergiczny nieżyt nosa. Z pomocą przychodzi m.in. kompleksowa, personalizowana aplikacja mobilna Apsik!, stworzona we współpracy z pacjentami i alergologami z Ośrodka […]

Techcity na Facebooku