Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

06/12/2010

Limitowana edycja pamięci USB Kingston na święta

Kingston wprowadził na rynek edycję pamięci USB w świątecznej, bożonarodzeniowej szacie graficznej. Kingston Christmas DataTraveler USB przechowa nasze bożonarodzeniowe zdjęcia i wiele więcej.

Szukasz prezentu pod choinkę dla osoby ceniącej sobie nowoczesność? Nowa, limitowana seria pamięci Kingston DataTraveler USB może być ciekawą propozycją.


Limitowana edycja pamięci Kingston Christmas DataTraveler jest dostępna w wersjach o pojemnościach 4 GB, 8 GB oraz 16 GB.

Specyfikacja techniczna Kingston Christmas DataTraveler:
•    Pojemność1: 4 GB, 8 GB, 16 GB,
•    Wymiary: 57,18 mm x 17,28 mm x 10 mm
•    Temperatura pracy: od 0 st. C do 60 st. C
•    Temperatura przechowywania: od -20 st. C do 80 st. C
•    Łatwość użycia: plug&play

W Polsce urządzenia te są dostępne w sieciach sklepów detalicznych AGD Market, Carrefour, Media Markt, Neonet, Saturn, Selgros i Vobis. Urządzenie objęte jest pięcioletnią gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną producenta.


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku