Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

06/12/2010

Limitowana edycja pamięci USB Kingston na święta

Kingston wprowadził na rynek edycję pamięci USB w świątecznej, bożonarodzeniowej szacie graficznej. Kingston Christmas DataTraveler USB przechowa nasze bożonarodzeniowe zdjęcia i wiele więcej.

Szukasz prezentu pod choinkę dla osoby ceniącej sobie nowoczesność? Nowa, limitowana seria pamięci Kingston DataTraveler USB może być ciekawą propozycją.


Limitowana edycja pamięci Kingston Christmas DataTraveler jest dostępna w wersjach o pojemnościach 4 GB, 8 GB oraz 16 GB.

Specyfikacja techniczna Kingston Christmas DataTraveler:
•    Pojemność1: 4 GB, 8 GB, 16 GB,
•    Wymiary: 57,18 mm x 17,28 mm x 10 mm
•    Temperatura pracy: od 0 st. C do 60 st. C
•    Temperatura przechowywania: od -20 st. C do 80 st. C
•    Łatwość użycia: plug&play

W Polsce urządzenia te są dostępne w sieciach sklepów detalicznych AGD Market, Carrefour, Media Markt, Neonet, Saturn, Selgros i Vobis. Urządzenie objęte jest pięcioletnią gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną producenta.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku