Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/12/2010

Nowy odtwarzacz muzyki TRANSCEND

TRANSCEND wprowadza nowy odtwarzacz muzyki MP870 z rozszerzoną listą obsługiwanych formatów, w tym także RM/RMVB.

Przenośny odtwarzacz MP870 wyposażony jest w kolorowy ekran TFT 2,4″ o rozdzielczości 240×320 pikseli i pozwala na działanie przez ponad 22 godziny na jednym ładowaniu baterii (maksymalny czas odtwarzania uzyskany z włączonym wygaszaczem ekranu i przy wyłączonej synchronizacji tekstu). MP870 posiada 4 lub 8 GB wbudowanej pamięci oraz gniazdo rozszerzeń microSD / microSDHC.


Oprócz dodania obsługi dla plików RM/RMVB, produkt TRANSCEND-a jest kompatybilny z popularnymi formatami, takimi jak MPEG4 SP (Xvid), FLV oraz MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC (Free Lossless Audio Codec ). Obsługuje także zabezpieczone pliki muzyczne –  WMA-DRM10.


Odtwarzacz MP870 wyposażony jest ponadto w  funkcję line-in, pozwalająca na nagrywanie muzyki z zewnętrznego źródła, takiego jak odtwarzacz CD. TRANSCEND MP870 posiada także wysokiej jakości głośnik i mikrofon, radio FM, dyktafon, czytnik plików tekstowych oraz funkcję zsynchronizowanego wyświetlania tekstów piosenek ze wsparciem dla 13 różnych języków. Oprócz plików muzycznych MP870 obsługuje także klipy wideo w formatach XVID oraz FLV.


Dodatkowo intuicyjny interfejs i przycisk nawigacji zapewniają komfort i łatwość użycia odtwarzacza. Przenośny odtwarzacz muzyczny MP870 firmy TRANSCEND dostępny jest w wersji 4GB (czarny) oraz 8GB (biały).

Cena odtwarzacza MP870 nie została jeszcze ustalona. Odtwarzacz MP870 objęty jest 2–letnią gwarancją producenta.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku