Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/03/2011

iPad 2 oficjalnie przedstawiony

Steve Jobs powrócił z urlopu zdrowotnego, aby przedstawić najbardziej oczekiwany od tygodni gadżet – iPada 2. Nowy tablet Apple ma dwie kamery, jest baaardzo cieńki i od 11 marca będzie w sprzedaży. W Polsce można go będzie kupić ponoć od 25 marca.

Nowy iPad jest znacznie cieńszy od poprzednika (33%), ma dwie kamery i wyposażony jest w mocniejszy, dwurdzeniowy procesor. Będzie też dostępny w kolorze białym. Cena będzie taka sama jak wcześniejszego tabletu.

iPad 2 rewolucji raczej nie przynosi, a zmiany nie są wielkie. Do sprzedaży tablet trafi 11 marca, a w Polsce pnoć już 25. Cena za najprostszy model 499$.

Zdjęcia pochodzą z www.apple.com


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku