Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/03/2011

Logitech Surround Sound Speakers Z906 – nowy zestaw głośników

Logitech prezentuje najnowszy zestaw  głośników Logitech Surround Sound Speakers Z906, który jest w stanie wnieść kinową jakość dźwięku do każdego salonu. Moc pół tysiąca W (RMS) i certyfikat THX czynią zestaw Z906 najbardziej zaawansowaną propozycją firmy Logitech.

Zestaw Logitech Surround Sound Speakers oferuje moc na poziomie 500 W (RMS), dostarczając potężne brzmienie, zdolne skutecznie nagłośnić nawet duże mieszkanie. Zwolenników mocy z pewnością ucieszy subwoofer typu side-firing, dostarczający 165 W czystego basu bez żadnych zakłóceń. Jednak najnowsza propozycja od Logitech to nie tylko moc, ale i doskonała jakość dźwięku, gwarantowana certyfikatem THX. Cyfrowe dekodowanie sześciu kanałów w układzie 5.1 zapewnia idealne odwzorowanie szczegółów akustycznych. Dzięki temu usłyszysz nawet najdrobniejszy szczegół sceny akustycznej ze ścieżek Dolby Digital lub DTS. Dodatkowo, głośniki Z906 konwertują dźwięk z dwukanałowego źródła, by użytkownik mógł doświadczyć w pełni przestrzennych, pochłaniających efektów dźwiękowych nawet korzystając z tradycyjnych źródeł stereo.

Głośniki Logitech Surround Sound Speakers Z906 nie tylko dobrze brzmią, ale również zostały zaprojektowane tak, by pasować do wystroju każdego salonu. Do zestawu można podłączyć nawet sześć różnych urządzeń jednocześnie – wliczając w to telewizor, odtwarzacze DVD, DVR, Blu-Ray, konsole Xbox 360, PLAYSTATION3, Wii, iPody a nawet komputer lub laptop Mac. Wygodny do ustawienia i czytelny panel sterowania będzie się doskonale komponował z istniejącym system kina domowego. Bezprzewodowy pilot zapewni wygodę obsługi, a możliwość powieszenia głośników na ścianie da możliwość aranżacji sceny muzycznej zupełnie jak w sali kinowej.

Zestaw Logitech Surround Sound Speakers Z906 będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych i Europie w marcu 2011 w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 1489,99 zł.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku