Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/04/2011

Hannspree – nowe, wszechstronne telewizory LCD

W ofercie firmy Hannspree pojawiły się cztery nowe LCD TV. Wyposażone są w ekrany o przekątnych 32, 40 i 42″ oraz cały zestaw funkcji dodatkowych – m.in. cyfrowy magnetowid oraz możliwość odtwarzania multimediów z nośników USB.

32”-calowy SK32TMNB to urządzenie multimedialne, oferowane w przystępnej cenie ok. 1600 zł. Telewizor wyposażony jest w matrycę o rozdzielczości 1366 x 768 punktów.

Drugi model z tej serii – Hannspree SK42TMNB ma ekran o przekątnej 42″ oraz rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli). Kolejne dwa urządzenia, 32” SL32UMNB (1366 x 768 pikseli) i 40” SL40UMNB (1920 x 1080 pikseli), wyróżniają się matrycami podświetlonymi diodami LED – takie rozwiązanie gwarantuje niskie zużycie energii oraz najwyższą jakość obrazu.

Wszystkie nowości Hannspree zawierają szeroki pakiet przydatnych, dodatkowych narzędzi. Dzięki wbudowanemu portowi USB telewizory mogą pełnić funkcję cyfrowego magnetowidu (rejestrowane materiały zapisywane są na nośnikach USB) oraz odtwarzacza multimediów (filmów, zdjęć, muzyki). Funkcjami można wygodnie sterować za pośrednictwem wygodnego w obsłudze pilota.

Urządzenia mają wbudowane tunery, obsługujące standardy DVB-T, DVB-C, a także MPEG-4 AVC (H.264) oraz wysokiej jakości stereofoniczne głośniki.

Odbiorniki telewizyjne są ponadto wyposażone w zestaw technologii, których zadaniem jest zapewnienie najwyższej jakości wyświetlanego obrazu – m.in. DNR (Digital Noise Reduction) oraz filtr grzebieniowy.

Nowe serie telewizorów Hannspree objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Ich ceny kształtują się następująco:

SK32TMNB – 1169,00 zł

SK42TMNB – 1789,00 zł

SL32UMNB – 1600,00 zł

SL40UMNB – 2160,00 zł


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku