Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/04/2011

Transcend: microSDHC Class 10 – małe ale sprawne

TRANSCEND wprowadziła do oferty nowe, szybkie karty microSDHC Class 10. Są one niewielkich rozmiarów, a wyróżnia je szybkość transferu oraz oferowane pojemności – od 4GB do 16GB.

Mierzące zaledwie 11mm x 15mm x 1mm, karty microSDHC Class 10 firmy TRANSCEND mają wielkość jednej dziesiątej karty SDHC. Mimo tak kompaktowych rozmiarów zachowują szybkość działania  właściwą dla Class 10 i oferują maksymalny transfer 20 MB/s na urządzeniach obsługujących standard SD 3.0.


Nowe karty microSDHC zostały zaprojektowane specjalnie do zaawansowanych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, aparaty cyfrowe oraz tablety. Oferując wysoką wydajność działania umożliwiają wykonywanie zdjęć seryjnych oraz płynne nagrywanie filmów w rozdzielczości HD.

Karta microSDHC o pojemności 16GB mieści do 6552 zdjęć (format JPEG, rozdzielczość 5 megapikseli), ponad 88 godzin wideo standardowej jakości (MPEG-4, 384 Kb/s) lub 240 minut wideo HD (AVCHD, 9 Mb/s). Nowe karty microSDHC dostępne są ze specjalnym adapterem, który pozwala na rozszerzenie gamy obsługiwanych urządzeń również o te, które posiadają slot SDHC, jak np. kamery cyfrowe.

Karty microSDHC Class 10 dostępne są w pojemnościach : 4GB, 8GB i 16GB i objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Cena: 8GB (TS8GUSDHC10)- 60 zł brutto, 16GB (TS16GUSDHC10) – 171 zł brutto. Sugerowana cena detaliczna 4GB (TS4GUSDHC10) nie została jeszcze podana.


Tagi:

Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku