Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/05/2011

HP – muzyka jak nigdy dotąd

HP poinformowało o rozpoczęciu kampanii promocyjnej Beats Audio. Kampania ma na celu promocję wyjątkowej jakości dźwięku dostępnego w komputerach HP z technologią Beats Audio.

HP nawiązało współpracę z Dr. Dre, legendarnym artystą i producentem oraz  Jimmim Iovinem – prezesem studia Interscope Geffen A&M Records oraz współzałożycielem firmy Beats. Cel współpracy to uzyskanie wyższej jakości brzmienia muzyki cyfrowej poprzez zastosowanie nowatorskich technologii.

Beats Audio to wyjątkowe technologicznie rozwiązanie opracowane przez firmy HP i Beats by Dr. Dre, mające zapewnić optymalną jakość dźwięku podczas odtwarzania muzyki z głośników oraz poprzez podłączone słuchawki.

Kampania Beats ma na celu uświadomienie, że technologia ta jest już dostępna we wszystkich komputerach z rodziny HP Envy, HP Pavillion dv6 i dv7, HP TouchSmart a teraz także startuje w komputerach biznesowych. Dla fanów marki Beats przygotowano specjalną edycję notebooka HP ENVY14 Beats Edition, z charakterystycznym, kultowym, czarno-czerwonym motywem i akcesoriami Beats. To stylowy i bardzo wydajny komputer.

HP nawiązało współpracę z Bladym Krisem – finalistą produkowanego przez TVN programu „Mam Talent” oraz DJ Zero – producentem muzycznym studia Lubię Wąchać Winyl, którzy będą pełnić funkcję muzycznych ambasadorów HP podczas inauguracji kampanii Beats. Zorganizowany zostanie również konkurs dla wszystkich fanów muzyki, gdzie nagrodą będą notebooki HP z Beats Audio oraz możliwość stworzenia własnego nagrania w profesjonalnym studiu muzycznym.

Kampania została opracowana przez agencję Edelman Polska. Patronami kampanii są radio Planeta, radio Chilli Zet i 4Fun TV. HP Envy14 Beats Edition dostępny będzie w sprzedaży od sierpnia br.


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku