Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/05/2011

Transmisje z French Open 2011 w 3D na żywo w całej Europie

Panasonic i Fédération Française de Tennis przedłużyły umowę, na mocy której tegoroczny French Tennis Open – Roland Garros będzie transmitowany na żywo w 3D do domów w całej Europie we współpracy z kanałem Eurosport.

Panasonic, FFT oraz Eurosport ogłosiły, że tegoroczny French Open – Roland Garros, będzie transmitowany w 3D na żywo do domów w całej Europie (z wyjątkiem Francji). Po sukcesie, jakim były trwające wiele dni transmisje 3D z turnieju w 2010 r. pokazywane w europejskich sklepach, Panasonic i FFT przedłużyły i rozszerzyły umowę o współpracy. Miłośnicy sportu będą mogli cieszyć się Wielkim Szlemem w wydaniu 3D w zaciszu swoich własnych salonów.

French Open w 2011 r. odbywać się będzie od 22 maja do 5 czerwca. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych na świecie.

Dystrybucją przygotowanych przez Eurosport transmisji 3D z turnieju French Open zajmą się wybrani operatorzy w Europie. W Polsce relację na żywo z turnieju Rolland Garros w trójwymiarze pokaże na wyłączność platforma cyfrowa CYFRA+.

Fani tenisa, którzy nie mają jeszcze telewizorów przystosowanych do materiałów 3D, będą mogli cieszyć się transmisją 3D z tych prestiżowych zawodów w kilkudziesięciu sklepach w całej Polsce.


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku