Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/10/2011

Mobilny Internet Orange w Vobis

Vobis poinformował o rozpoczęciu współpracy z operatorem telefonii komórkowej Orange, w ramach której będzie oferowała swoim klientom możliwość skorzystania z usług mobilnego dostępu do Internetu – Business Everywhere i Orange Free.

Vobis nawiązała współpracę z operatorem telefonii komórkowej Orange. Nowa oferta obejmuje sprzedaż usług mobilnego dostępu do Internetu – Business Everywhere i Orange Free.

Osoby decydujące się na aktywację Orange mogą zakupić dowolny komputer przenośny (notebook, netbook lub tablet) z modemem USB w komplecie (opcja: detale w ofercie) oraz rabatem sięgającym nawet 615 zł. Ponadto Vobis przygotował dla pierwszych klientów indywidualnych specjalny dodatek w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł (promocja trwa do 14.10.2011 r.).

Wybierając Internet mobilny Orange Free lub Business Everywhere klienci mogą liczyć m.in. na abonament już od 19 zł/m-c, prędkość do 42 Mb/s i nawet na 45 GB transferu danych, po przekroczeniu którego (w ramach usługi Cała Naprzód) można dalej surfować z pełną prędkością, płacąc 5 gr/MB.

Firma Vobis poinformowała ponadto, że prowadzi obecnie rozmowy o dalszym rozszerzeniu portfolio usług w oparciu o ofertę PTK Centertel i całej Grupy TP.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku