Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/10/2011

Mobilny Internet Orange w Vobis

Vobis poinformował o rozpoczęciu współpracy z operatorem telefonii komórkowej Orange, w ramach której będzie oferowała swoim klientom możliwość skorzystania z usług mobilnego dostępu do Internetu – Business Everywhere i Orange Free.

Vobis nawiązała współpracę z operatorem telefonii komórkowej Orange. Nowa oferta obejmuje sprzedaż usług mobilnego dostępu do Internetu – Business Everywhere i Orange Free.

Osoby decydujące się na aktywację Orange mogą zakupić dowolny komputer przenośny (notebook, netbook lub tablet) z modemem USB w komplecie (opcja: detale w ofercie) oraz rabatem sięgającym nawet 615 zł. Ponadto Vobis przygotował dla pierwszych klientów indywidualnych specjalny dodatek w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł (promocja trwa do 14.10.2011 r.).

Wybierając Internet mobilny Orange Free lub Business Everywhere klienci mogą liczyć m.in. na abonament już od 19 zł/m-c, prędkość do 42 Mb/s i nawet na 45 GB transferu danych, po przekroczeniu którego (w ramach usługi Cała Naprzód) można dalej surfować z pełną prędkością, płacąc 5 gr/MB.

Firma Vobis poinformowała ponadto, że prowadzi obecnie rozmowy o dalszym rozszerzeniu portfolio usług w oparciu o ofertę PTK Centertel i całej Grupy TP.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku