Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/10/2011

Nowa stacja dokująca dla iPodów i iPhone’ów

Logitech przedstawia idealnego towarzysza dla iPodów i iPhone’ów – Clock Radio Dock S400i. Nowa stacja dokująca umożliwia ładowanie urządzenia i odtwarzanie muzyki jednocześnie. Funkcja budzenia sprawia, że urządzenie pozwala zasnąć i obudzić się przy rytmie ulubionych utworów.

Stacja dokująca Logitech Clock Radio Dock S400i gwarantuje pełny dźwięk stereo i pozwala cieszyć się muzyką z iPodów, iPhone’ów, a także, dzięki zintegrowanemu tunerowi FM, ulubionymi stacjami radiowymi. Pamięć częstotliwości sprawi, że w jednej chwili będziemy mogli włączyć swoje ulubione kanały. Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w funkcję budzenia, co zapewni miłą pobudkę przy ulubionej muzyce, radiu lub tradycyjnym sygnale budzika.

Dodatkowo Logitech Clock Radio Dock S400i zapewni miłą pobudkę przy ulubionej muzyce, radiu lub tradycyjnym sygnale. Ponadto urządzenie pozwala ustawić dwa sygnały alarmu, dzięki czemu może zastąpić budzik dwóm osobom. Dodatkowo możliwość ustawienia drzemki pomoże nam codziennie rano ukraść kilka dodatkowych minut snu.
Dołączony do zestawu pilot sprawi, że urządzeniem będzie można sterować siedząc wygodnie na kanapie w drugim końcu pokoju. S400i pozwoli także naładować iPoda czy iPhone’a, nawet jeśli głośnik będzie wyłączony. Stacja dokująca współpracuje ze wszystkimi urządzeniami iPhone, iPod touch, iPod nano oraz iPod classic 6 generacji.

Logitech Clock Radio Dock S400i jest dostępny w Europie od początku października w sugerowanej przez producenta cenie 399,99 PLN.


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku