Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/10/2011

Nowa stacja dokująca dla iPodów i iPhone’ów

Logitech przedstawia idealnego towarzysza dla iPodów i iPhone’ów – Clock Radio Dock S400i. Nowa stacja dokująca umożliwia ładowanie urządzenia i odtwarzanie muzyki jednocześnie. Funkcja budzenia sprawia, że urządzenie pozwala zasnąć i obudzić się przy rytmie ulubionych utworów.

Stacja dokująca Logitech Clock Radio Dock S400i gwarantuje pełny dźwięk stereo i pozwala cieszyć się muzyką z iPodów, iPhone’ów, a także, dzięki zintegrowanemu tunerowi FM, ulubionymi stacjami radiowymi. Pamięć częstotliwości sprawi, że w jednej chwili będziemy mogli włączyć swoje ulubione kanały. Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w funkcję budzenia, co zapewni miłą pobudkę przy ulubionej muzyce, radiu lub tradycyjnym sygnale budzika.

Dodatkowo Logitech Clock Radio Dock S400i zapewni miłą pobudkę przy ulubionej muzyce, radiu lub tradycyjnym sygnale. Ponadto urządzenie pozwala ustawić dwa sygnały alarmu, dzięki czemu może zastąpić budzik dwóm osobom. Dodatkowo możliwość ustawienia drzemki pomoże nam codziennie rano ukraść kilka dodatkowych minut snu.
Dołączony do zestawu pilot sprawi, że urządzeniem będzie można sterować siedząc wygodnie na kanapie w drugim końcu pokoju. S400i pozwoli także naładować iPoda czy iPhone’a, nawet jeśli głośnik będzie wyłączony. Stacja dokująca współpracuje ze wszystkimi urządzeniami iPhone, iPod touch, iPod nano oraz iPod classic 6 generacji.

Logitech Clock Radio Dock S400i jest dostępny w Europie od początku października w sugerowanej przez producenta cenie 399,99 PLN.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku