Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/10/2011

Nowe etui na iPada od KL TRADE

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM Global Technology oraz EGO, zaprezentowała etui na iPada – ciekawy gadżet, który pozwala zapewnić urządzeniu należytą ochronę.

Urządzenia mobilne, takie jak iPad w związku ze swoim przeznaczeniem i przenośnym wykorzystaniem stale narażone są na zadrapania czy inne uszkodzenia, co może prowadzić do kłopotliwych awarii i znacznie ograniczać czas użytkowania sprzętu. Marka Global Technology stworzyła specjalne etui na iPada, które umożliwia pewne korzystanie z produktu Apple bez ryzyka jego uszkodzenia. Pokrowiec został zaprojektowany tak, aby ściśle pasować do rozmiarów iPada.

Składa się z dwóch elementów – osłonki przylegającej do brzegów urządzenia oraz wsuwanego etui umożliwiającego ochronę wyświetlacza. Dzięki temu sprzęt jest chroniony zarówno podczas noszenia w torebce czy plecaku, jak i podczas samego używania. Solidne wykonanie z dobrej jakości skórzanego materiału gwarantuje zabezpieczenie, które docenią wszyscy mobilni użytkownicy produktów marki Apple.

Oprócz należytej ochrony, pokrowce posiadają ciekawy design dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. W zależności od wybranego koloru pokrowiec może mieć bardziej elegancki i oficjalny charakter, prezentując się w barwach białych, brązowych lub czarnych, albo nieco bardziej młodzieżowy – czerwony, fioletowy lub beztrosko różowy.

Cena to: 123 zł


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku