Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/10/2011

Transcend:przenośny odtwarzacz MP300 dla aktywnych

Transcend wprowadza na rynek nowy model cyfrowego odtwarzacza muzycznego MP300. Jego główne cechy to żywotna bateria, wyjątkowa lekkość i atrakcyjny wygląd. Wszystko to w przystępnej cenie. Odtwarzacz skierowany jest do użytkowników ceniących sobie zarówno styl jak i aktywny tryb życia.

Wbudowany akumulator litowo-polimerowy pozwala na 15 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu. MP300 oprócz odtwarzania najpopularniejszych formatów muzycznych, takich jak MP3, WAV i WMA, może posłużyć jako nośnik pamięci do przenoszenia zdjęć, dokumentów i innego typu danych.


Obudowa odtwarzacza okraszona została wzorem z motywem przecinających się okręgów. Dzięki małej wadze wynoszącej zaledwie 15 gramów, MP300 nie sprawia dyskomfortu gdy jest używany w trakcie podróży czy uprawiania sportu. W kwestii obsługi producent postawił na prostotę, umieszczając z boku wygodny przycisk do przełączania trybów odtwarzania na losowy lub zgodnie z kolejnością na playliście.


MP300 został wyposażony w intuicyjne przyciski do odtwarzania oraz diodę LED informującą m.in. o statusie baterii czy transferu plików. Odtwarzacz MP300 występuje w dwóch wersjach pojemnościowych: 4GB i 8GB.

Sugerowane ceny detaliczne odtwarzacza MP300 wynoszą: 115 PLN brutto za wersję 4GB
oraz 138 PLN brutto za wersję 8GB.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku