Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/11/2011

Logitech dla Call of Duty: Modern Warfare 3

Logitech prezentuje dwa nowe produkty z linii akcesoriów gamingowych: Gaming Keyboard G105 oraz Laser Mouse G9X. Premierowe urządzenia stworzone zostały specjalnie z myślą o fanach gry Call of Duty: Modern Warfare 3. Precyzja oraz możliwości dostosowania ustawień do indywidualnych potrzeb gracza, ułatwią każdemu z nich drogę do zwycięstwa.

Logitech Gaming Keyboard G105 – oficjalna klawiatura Call of Duty: Modern Warfare 3 – dzięki podświetleniu LED o zielonej barwie noktowizora,  umożliwia długie nocne rozgrywki. G105 wyposażona jest w sześć programowalnych klawiszy, do których można przypisać po 3 makra. W ten sposób możemy skonfigurować 18 niepowtarzalnych funkcji w grze, w tym pojedyncze naciśnięcia klawiszy, złożone makra i zaawansowane skrypty LUA. Teraz skomplikowane manewry nie będą wymagały użycia myszy. Nowe kombinacje mogą być nawet rejestrowane na bieżąco podczas gry, dzięki oprogramowaniu Logitech Gaming Software.

Specjalny układ klawiatury pozwala na wykorzystanie do pięciu klawiszy na raz. Logitech Gaming Keyboard G105 pozwala wykonać wiele złożonych akcji bez zakłóceń i efektu „ghosting”, które mogą wystąpić w przypadku innych klawiatur.

Dodatkowo, wygodne przyciski do sterowania multimediami umożliwiają łatwy dostęp do regulowania głośności czy przewijania. Ponadto klawiatura została wyposażona w dwa tryby: gry i pulpitu, dzięki którym łatwo można wyłączyć klawisze Windows czy menu kontekstowego, aby uniknąć przypadkowych zakłóceń gry.

Logitech Laser Mouse G9x zapewnia przełomową precyzję  śledzenia z szybkością do 165 cali na sekundę. Regulowana czułość sensora dpi pozwala przejść od precyzyjnego celowania (200 dpi) do bardzo szybkich manewrów (do 5700 dpi) bez wstrzymywania akcji. Urządzenie łączy się z komputerem za pośrednictwem portu USB z prędkością 1000 raportów na sekundę, dzięki czemu ruchy myszki są odzwierciedlane na ekranie niezwykle szybko i dokładnie.

MicroGear Precision Scroll sprawdza się zarówno przy wyborze broni w grze, jak i w błyskawicznym przewijaniu długich stron internetowych. Wagę myszki łatwo dostosować do preferencji gracza, dzięki dołączonym do zestawu metalowym ciężarkom, które mogą dociążyć urządzanie nawet o 28 gramów. Kolory diod LED można wybrać spośród bardzo szerokiej palety, dopasowując je do obudowy komputera, specyfiki gry albo własnego stylu.

Premiowe produkty będą dostępne na rynkach europejskich w listopadzie br. w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych: Logitech Gaming Keyboard G105 – 279.99 PLN oraz Logitech Laser Mouse G9X – 319,99 PLN.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku