Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

27/12/2011

Nowa aplikacja od Ceneo dla użytkowników Windows Phone 7

Ceneo.pl inwestuje w rozwiązania mobilne, serwis zaprezentował kolejną aplikację – tym razem na Windows Phone 7. To już czwarta aplikacja mobilna największej polskiej porównywarki cen.

Obecnie na polskim rynku dostępnych jest kilkanaście telefonów opierających się o ten system, jednak współpraca jaką nawiązał Windows z Nokią wskazuje na to, że liczba tego typu urządzeń będzie sukcesywnie wzrastać. Już niedługo na naszym rynku swoją oficjalną premierę będzie miała Nokia Lumia 800, która obecnie we Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech cieszy się dużą popularnością.

To już czwarta aplikacja mobilna największej polskiej porównywarki cen. Jak dotąd Ceneo udostępniło aplikacje mobilne na telefony z systemami operacyjnymi Android, Symbian a także dla użytkowników urządzeń mobilnych Apple. Aplikacja na modele z Windows Phone 7 uzupełnia tę kolekcję. Oprócz Nokii w Windows Phone 7 wyposażone są również wybrane modele telefonów innych popularnych producentów, jak np. HTC, czy Samsunga.

Ceneo na Windows Phone 7 umożliwia porównywanie cen produktów w sklepach internetowych bezpośrednio w telefonie użytkownika. Obok tradycyjnego wyszukiwania, posiada skaner kodów kreskowych. Oglądane produkty oraz skanowane kody kreskowe automatycznie zapamiętywane są w historii aplikacji, a interesujące produkty użytkownik może dodać do schowka.

Aplikację Ceneo na Windows Phone 7 można pobrać z Windows Marketplace: tutaj.


Komentarze

  1. paranoik napisał(a):

    Stawiam na to, że już niedługo sklepy w realu zastosują jakieś specjalne maskowanie kodów.

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku