Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

27/12/2011

Nowa aplikacja od Ceneo dla użytkowników Windows Phone 7

Ceneo.pl inwestuje w rozwiązania mobilne, serwis zaprezentował kolejną aplikację – tym razem na Windows Phone 7. To już czwarta aplikacja mobilna największej polskiej porównywarki cen.

Obecnie na polskim rynku dostępnych jest kilkanaście telefonów opierających się o ten system, jednak współpraca jaką nawiązał Windows z Nokią wskazuje na to, że liczba tego typu urządzeń będzie sukcesywnie wzrastać. Już niedługo na naszym rynku swoją oficjalną premierę będzie miała Nokia Lumia 800, która obecnie we Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech cieszy się dużą popularnością.

To już czwarta aplikacja mobilna największej polskiej porównywarki cen. Jak dotąd Ceneo udostępniło aplikacje mobilne na telefony z systemami operacyjnymi Android, Symbian a także dla użytkowników urządzeń mobilnych Apple. Aplikacja na modele z Windows Phone 7 uzupełnia tę kolekcję. Oprócz Nokii w Windows Phone 7 wyposażone są również wybrane modele telefonów innych popularnych producentów, jak np. HTC, czy Samsunga.

Ceneo na Windows Phone 7 umożliwia porównywanie cen produktów w sklepach internetowych bezpośrednio w telefonie użytkownika. Obok tradycyjnego wyszukiwania, posiada skaner kodów kreskowych. Oglądane produkty oraz skanowane kody kreskowe automatycznie zapamiętywane są w historii aplikacji, a interesujące produkty użytkownik może dodać do schowka.

Aplikację Ceneo na Windows Phone 7 można pobrać z Windows Marketplace: tutaj.


Komentarze

  1. paranoik napisał(a):

    Stawiam na to, że już niedługo sklepy w realu zastosują jakieś specjalne maskowanie kodów.

Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku