Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/01/2012

iPad jako kiosk multimedialny

Nietypowych zastosowań iPada jest bez liku, choć większość z nich jest mało użyteczna. Tym razem coś absolutnie praktycznego i funkcjonalnego – iPad jako kiosk multimedialny.

art. sponsorowany

iPad to jeden z tych gadżetów, które zrewolucjonizowały nasze podejście do multimediów. Nawet krytycy produktów z nadgryzionym jabłkiem przyznają, że iPad sprawdza się doskonale jako narzędzie do surfowania po sieci oraz oglądania prezentacji multimedialnych zawierających i tekst, i video, i przekaz audio. Czyli po prostu do konsumpcji mediów. Ale jedna z jego największych zalet czyli mobilność jest zarazem jego największą wadą dla tych, którzy chcą go wykorzystać w większych skupiskach ludzi. Jak bowiem udostępnić iPady np. klientom kawiarni, uczestnikom konferencji, targów i innych imprez masowych? Przypinać łańcuchem??? Choć ponoć i takie przypadki miały miejsce…

Rozwiązaniem dla wszystkich chcących wykorzystać potencjał prezentacyjny iPadów podczas imprez mniej lub bardziej masowych może być propozycjia firmy Top Rental. Jest to… stojak na iPada. Solidna, a zarazem estetyczna kolumna nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale i ułatwia korzystanie z ipada.

Dzięki temu rozwiązaniu iPad zyskuje zupełnie nową funkcjonalność i staje się czymś w rodzaju kiosku multimedialnego. Nie ryzykujemy, że ktoś go upuści i zniszczy, albo że zostanie skradziony. – mówi Marek Straszak, prezes firmy Top Rental.

iPady wraz ze stojakami nie znajdują się w wolnej sprzedaży, można je wynająć w firmie Top Rental. Taki kiosk multimedialny w postaci iPada 2 wraz z kolumną można wypożyczyć już za 29 zł netto za dzień.*

Każdy kto organizuje targi, konferencje czy pokazy wie jak ważne jest dobre wrażenie i profesjonalna prezentacja swojej oferty. iPad świetnie się do tego nadaje: bezprzewodowy dostęp do Internetu, oszałamiające prezentacje, filmy, muzyka i tekst w jednym. Tylko jak uchronić się przed zniszczeniem czy kradzieżą tego w końcu nie taniego sprzętu w tłumie ludzi? Teraz to proste. – dodaje szef Top Rental.

 

* cena netto wypożyczenia za jeden dzień przy okresie wynajmu na jeden miesiąc.


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku