Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/01/2012

o2 wprowadza aplikacje na telefony z Androidem

Od kilku dni dostępne są aplikacje o2 Newsy oraz Pudelek przeznaczone dla smartfonów z systemem Android. Czytelnicy zyskują dostęp do aktualnych materiałów czołowych serwisów o2 na komórkach.

o2 Newsy to dynamicznie aktualizowany, umożliwiający personalizację agregator treści z serwisów tematycznych – Sfora, Sportfan, Pudelek, Pejcz, Hotmoney, FilmTok, Autokrata, Luxlux, Snobka, Kimono.

Mobilny Pudelek to codzienne donosy z życia gwiazd, najmocniejsze materiały paparazzi, najlepsze zdjęcia, premiery teledysków i sesji – wszystko z niepowtarzalnym komentarzem redakcji. Aplikacja udostępnia nie tylko ekskluzywne materiały, ale pozwala je także komentować. Aplikacja Pudelka jest również dostępna na platformie iOS i przeszła w ostatnich tygodniach transformację.


Komentarze

  1. Konica napisał(a):

    Fajnie, każdy czyta Pudelka!

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku