Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

28/02/2012

Aktualizacja Navmax do wersji 3.4.

Aplikacja nawigacyjna Navmax doczekała się pierwszej znaczącej aktualizacji. W porównaniu do poprzedniej, najnowsza wersja zapewnia zwiększony o 30% zasięg informacji o korkach oraz utrudnieniach w ruchu. W połączeniu z kilkoma znaczącymi poprawkami w funkcjonalności samej aplikacji i wprowadzoną najnowszą siatką ulic, sięgającą 99% pokrycia całej populacji, Navmax ma być najbardziej dokładną aplikacją nawigacyjną w Polsce.

 

Navmax oficjalnie wszedł na rynek 4 stycznia tego roku. Obecnie działa na systemy Android oraz Windows Mobile. Na marzec 2012 roku zaplanowana jest premiera Mobilnej Platformy Nawigacyjnej na system iOS (wszystkie iPhone’y i iPad’y) a jeszcze przed wakacjami użytkownicy smartfonów Samsung będą mogli przetestować Navmaxa na systemie operacyjnym Bada 2.0.

W dwa miesiące po oficjalnym starcie aplikacja doczekała się aktualizacji. Wersja 3.4 posiada najnowsze mapy drogowe całego kraju. Usprawnieniu uległa także flagowa usługa Navmax Traffic Control (obserwacja utrudnień w ruchu w czasie rzeczywistym), która zasięg został zwiększony o 30% względem poprzedniej wersji.

Twórcy Navmaxa pomyśleli też spacerowiczach. Nowa możliwość wyznaczenia trasy „na przełaj” przydać się może wszystkim, którzy po pracy lub w weekend postanowią zaznać spaceru w mniej znanej okolicy. Po wyjściu z samochodu zapamiętujemy aktualną pozycję w „Ulubionych” i następnie wybieramy się na spacer. Gdy nadejdzie czas powrotu funkcja „na przełaj” sprawi, że Użytkownik Navmax nie będzie miał problemów z powrotem do samochodu.

Bezpłatny 30 dniowy test Navmax – wejdź na stronę http://navmax.com.pl lub pobierz z Android Market.


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku