Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

07/03/2012

Cooler Master na targach CeBIT w Hanowerze

Na targach CeBIT (6-10 marca 2012) Cooler Master prezentuje szerokie portfolio produktów, w tym sprzęt komputerowy dedykowany graczom.

 

Goście będą mieli możliwość przetestowania wybranych modeli i jako jedni z pierwszych zapoznają się z najnowszymi produktami z linii Cooler Master na 2012 rok.

Cosmos II – dopracowana i solidna obudowa Ultra Tower dająca ogromne możliwości rozbudowy komputera. Na stoisku będzie ją można zobaczyć wyposażoną w sprzęt o najwyższej jakości i wydajności.

HAF XM – Obudowa Midi Tower, która pod względem możliwości rozbudowy komputera dorównuje urządzeniom klasy Full Tower – obsługuje duże systemy chłodzenia 200mm, a 8+1 portów rozszerzeń umożliwia instalację kart graficznych pracujących w trybie 4-way SLI lub CrossFireX.


Silent Pro Platinum – Zasilacz z certyfikatem 80 Plus Platinum. Wykorzystuje pojedynczą, mocną linię +12V i oferuje dodatkowe linie zasilania 7V przeznaczone dla wentylatorów z panelami sterującymi.

TPC 812 – system chłodzenia dla CPU wykorzystujący technologię pionowej komory parowej (Vertical Vapor Chamber).

Eisberg 120 & Eisberg 240 – System chłodzenia wodnego z zamkniętym obiegiem cieczy, wykorzystujący do odprowadzania ciepła chłodnicę z pojedynczym wentylatorem 120mm lub z dwoma wentylatorami 120mm.

Akcesoria do urządzeń mobilnych – Cooler Master przykłada coraz większą wagę do rozwiązań mobilnych. Stylowe aluminiowe stojaki do MacBook Pro i oryginalne etui na iPhone 4 i iPhone 4S. Z myślą o tych, którzy cenią sobie elegancję i luksus, Cooler Master przygotował również Elegance Collection.

Goście targów będą mieli okazję przetestować najnowszy sprzęt gamingowy CM Storm, m.in. pełnowymiarową klawiaturę Trigger Mechanical Gaming Keyboard, Quick Fire Pro i Recon.

Wszyscy uczestnicy targów chcący zapoznać się z nowościami Cooler Master powinni odwiedzić stoisko w hali 15, F26 (Planet Reseller) oraz drugie, dedykowanego graczom, w hali 23, A01 (ESL Gaming Hall).


Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Facebook usuwa 200 aplikacji

Po aferze Cambridge Analytica, prezes Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił 21 marca, że firma przeprowadzi audyt w celu zidentyfikowania podejrzanych aplikacji, które mogły wykorzystywać dane użytkowników w niewłaściwy sposób. Do tej pory wykryto i usunięto 200 aplikacji, ale ich nazwy nie zostały jeszcze upublicznione. Użytkownicy, których dane zostały niewłaściwie wykorzystane, zostaną natychmiast powiadomieni przez zespół Facebooka. […]

Techcity na Facebooku