Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/03/2012

Etui Cygnett Armour – lekka zbroja dla iPada

Cygnett, marka pomysłowych akcesoriów, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, przedstawiła etui Armour przeznaczone do iPada i kompatybilne także z trzecią, najnowszą, wersją tabletu Apple.

 

Armour, dobrze dopasowane etui ma  zapewnić tabletowi wysokiej klasy ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami i zadrapaniami, na które narażone są wszystkie sprzęty mobilne. Armour pozwala zabezpieczyć całe urządzenie, a jednocześnie, dzięki ruchomej przedniej klapie, gwarantuje szybki dostęp do dotykowego wyświetlacza. Gdy etui jest zamknięte, klapa ściśle przylega do ekranu i zapobiega zarysowaniom, również dzięki wewnętrznej warstwie miękkiego materiału. Oprócz funkcji ochronnej, po odpowiednim złożeniu spełnia ona także rolę podstawki, która pozwala ustawić iPada w jednej z czterech wygodnych pozycji.

Ustawienie tabletu w pionie pozwala na komfortową nawigację, pisanie na wirtualnej klawiaturze, czytanie, przeglądanie zdjęć czy oglądanie filmów – wszystko to bez konieczności ciągłego trzymania urządzenia w dłoniach.

Pomimo wytrzymałości i solidnego wykonania Armour waży stosunkowo niewiele i zapewnia użytkownikom iPadów dużą wygodę. Dodatkowo etui posiada specjalne boczne wycięcia, które umożliwiają bezpośredni dostęp do przycisków funkcyjnych, wejść oraz obiektywu aparatu. Armour prezentuje design, który bezpośrednio koresponduje ze stylem produktów Apple – prosta forma i biała kolorystyka dobrze komponują się z nowoczesnym stylem iPada.

Dla wszystkich, którzy już zaopatrzyli się w najnowszego iPada 3 lub chcą po prostu zapewnić jeszcze lepszą ochronę swojemu dotychczasowemu tabletowi Apple, marka Cygnett przygotowała niespodziankę – logując się do 31 marca na stronie internetowej Cygnett www.cygnett.com/ipad_2012 można wziąć udział w losowaniu, w którym główną nagrodą jest etui Armour.

Cena: 160 zł brutto


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku