Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/03/2012

GEAR4: premiera AlarmDock Halo2

PowerSales International, wyłączny przedstawiciel firmy GEAR4 wprowadza na rynek zestaw pozwalający w komfortowy sposób rozbudować funkcjonalność urządzeń firmy Apple. AlarmDock Halo 2 został zaprojektowany ze zwróceniem szczególnej uwagi na detale. Wyświetlacz LCD idealnie wpasowuje się w przestrzeń nad głośnikiem stanowiąc interesujący dodatek do produktu, a jego regulowana jasność sprawia, że zegar jest widoczny a jednocześnie nie przeszkadza we śnie.

 

 

W pełni certyfikowany znakiem „Made for iPod and iPhone” AlarmDock Halo2 posiada wbudowane radio FM z możliwością zaprogramowania ulubionych stacji oraz ustawienia spersonalizowanych alarmów, które do budzenia mogą użyć radia, iPod’a / iPhone’a lub zwykłego brzęczyka. Zegar posiada dwa tryby wyświetlania: 12 i 24 godzinny oraz funkcję „Sleep countdown timer”, która umożliwia zasypianie przy ulubionej muzyce. AlarmDock 2 wyposażony został także w funkcję kontroli drzemki z dużym podświetlanym  przyciskiem ułatwiającym jego zlokalizowanie.


Urządzenie obsługuje standard aplikacji SmartLink. Pozwala to automatycznie synchronizować wyświetlany czas wraz z ustawieniami wszystkich alarmów, które zostały wcześniej określone w tej aplikacji. W ramach obsługi SmartLink, AlarmDock Halo 2 w prosty sposób zarządza szeregiem funkcji. W tym: animowany wyświetlacz pogody (prognoza zgodna ze strefą geograficzną, z 5 dniowym wyprzedzeniem), spersonalizowany interfejs użytkownika, automatyczne dostrojenie ulubionych stacji FM czy też funkcja pilota sterującego głośnikami poprzez sieć Wi-Fi. Dedykowana aplikacja pozwala sterować jasnością wyświetlacza za pomocą gestów.

Urządzenie jest zgodne z iPod touch (1 – 3G), iPod nano (1 – 5G), iPod classic, iPod video, iPod z kolorowym ekranem, iPod mini oraz iPhone (4, 3GS, 3G, 1G). AlarmDock Halo2 posiada wejście liniowe audio 3,5 mm. Umożliwi to współpracę z każdym dowolnym odtwarzaczem muzycznym MP3, smartfonem lub laptopem zgodnym z tym standardem.

Sugerowane cena detaliczna brutto AlarmDock Halo2 wynosi 349 PLN.


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku