Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/03/2012

Casio – klasycznie z rzymskimi cyframi

CASIO wprowadza na rynek dwie serie klasycznych modeli zegarków na stalowej bransolecie. Duże tarcze i rzymskie cyfry nadają kolekcjom eleganckiego charakteru.

 

Najnowsze kolekcje z wyglądu delikatne i subtelne, odsłaniają nowe oblicze czasomierzy CASIO. Marka sięga do swoich korzeni. W Polsce kojarzona głównie z zegarków idealnych na prezent komunijny powraca z klasycznymi propozycjami.

Serię LTP-1340 tworzą trzy modele: z czarną tarczą – LTP-1340D-1AEF; brązową – LTP-1340D-5AEF oraz srebrno-złotą – LTP-1340D-7AEF.

W serii LTP-1342D znajdziemy model z niebieską tarczą – LTP-1342D-2CEF, różową – LTP-1342D-4CEF, oraz białą – LTP-1342D-7CEF.

Bransolety i koperty zegarków wykonane są ze stali szlachetnej. Cena 299 zł.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku