Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/03/2012

Casio – klasycznie z rzymskimi cyframi

CASIO wprowadza na rynek dwie serie klasycznych modeli zegarków na stalowej bransolecie. Duże tarcze i rzymskie cyfry nadają kolekcjom eleganckiego charakteru.

 

Najnowsze kolekcje z wyglądu delikatne i subtelne, odsłaniają nowe oblicze czasomierzy CASIO. Marka sięga do swoich korzeni. W Polsce kojarzona głównie z zegarków idealnych na prezent komunijny powraca z klasycznymi propozycjami.

Serię LTP-1340 tworzą trzy modele: z czarną tarczą – LTP-1340D-1AEF; brązową – LTP-1340D-5AEF oraz srebrno-złotą – LTP-1340D-7AEF.

W serii LTP-1342D znajdziemy model z niebieską tarczą – LTP-1342D-2CEF, różową – LTP-1342D-4CEF, oraz białą – LTP-1342D-7CEF.

Bransolety i koperty zegarków wykonane są ze stali szlachetnej. Cena 299 zł.


Kto ma najszybszy internet mobilny w Polsce?

Portal RFBenchmark na podstawie prawie 23000 pomiarów użytkowników aplikacji mobilnej opublikował ranking operatorów komórkowych w Polsce w lutym 2018. Przedmiotem badań była szybkość i jakość Internetu mobilnego oferowanego przez polskie sieci komórkowe. T-Mobile wciąż zajmuje pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o średnią szybkość pobierania danych. Na fotelu lidera ten operator utrzymuje się od początku 2018 roku. […]

Zaawansowana, kolorowa stacja pogody

Stacja meteorologiczna Hama „Color Edge” to gadżet, który przyda się zarówno w domu jak i w biurze. Dwuczęściowy zestaw składający się ze stacji bazowej i bezprzewodowego czujnika zewnętrznego wyświetla prognozę pogody, dostarcza informacji na temat ciśnienia, temperatury i wilgotności powietrza oraz wskazuje godzinę, datę i dzień tygodnia. Aby mieć pewność, że urządzenie działa poprawnie i […]

Najczęściej atakują firmy przez e-mail

Skrzynki mailowe to najsłabsze ogniwo w bezpieczeństwie firm. Według nowego raportu F-Secure, ponad jedna trzecia cyberataków na przedsiębiorstwa dotyczy poczty elektronicznej – w postaci phishingu (16% ogółu cyberzagrożeń), jak również złośliwego oprogramowania przesyłanego w załącznikach maili (18%). Najczęstszym pojedynczym źródłem ataków (21% przypadków) było wykorzystanie przez hakerów luk w zabezpieczeniach sprzętu i oprogramowania w firmowej […]

Techcity na Facebooku