Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/04/2012

Capnij Zetkę – konkurs GIGABYTE

Wystartowała zabawa organizowana przez firmę GIGABYTE, konkurs o nazwie „Capnij Zetkę” jest ściśle powiązany z wprowadzeniem na rynek płyt głównych GIGABYTE z najnowszej serii 7.

 

 

Aby wziąć w nim udział należy m.in. odpowiedzieć na kilka pytań związanych właśnie z nowymi produktami GIGABYTE.  Pomocne w tym będzie zapoznanie się z treścią umieszczoną na: dedykowanej stronie internetowej. Pod tym samym linkiem znajduje się również formularz konkursowy.

Nagrodę główną w zabawie stanowi bowiem płyta główna GIGABYTE GA-Z77X-D3H. Jest to konstrukcja na chipsecie Z77 i podstawce procesorowej LGA 1155,  która obsługuje najnowsze procesory Intel 22 nm trzeciej generacji oraz Intel Core drugiej generacji. Płyta posiada wsparcie dla PCIE Express 3.0,  natywne wsparcie dla USB 3.0, wbudowane złącze mSATA oraz szereg niezbędnych wyjść graficznych: HDMI, DVI oraz RGB. Wysokiej jakości układ audio oraz wsparcie dla technologii Lucid Virtu Universal sprawiają, że GA-Z77X-D3H to idealna platforma do stworzenia domowego centrum rozrywki multimedialnej.


Oprócz nagrody głównej, na uczestników konkursu „Capnij Zetkę” czekają także atrakcyjne zestawy upominków ufundowanych przez firmę GIGABYTE. Zabawa potrwa do 30.04.2012.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku