Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/04/2012

Capnij Zetkę – konkurs GIGABYTE

Wystartowała zabawa organizowana przez firmę GIGABYTE, konkurs o nazwie „Capnij Zetkę” jest ściśle powiązany z wprowadzeniem na rynek płyt głównych GIGABYTE z najnowszej serii 7.

 

 

Aby wziąć w nim udział należy m.in. odpowiedzieć na kilka pytań związanych właśnie z nowymi produktami GIGABYTE.  Pomocne w tym będzie zapoznanie się z treścią umieszczoną na: dedykowanej stronie internetowej. Pod tym samym linkiem znajduje się również formularz konkursowy.

Nagrodę główną w zabawie stanowi bowiem płyta główna GIGABYTE GA-Z77X-D3H. Jest to konstrukcja na chipsecie Z77 i podstawce procesorowej LGA 1155,  która obsługuje najnowsze procesory Intel 22 nm trzeciej generacji oraz Intel Core drugiej generacji. Płyta posiada wsparcie dla PCIE Express 3.0,  natywne wsparcie dla USB 3.0, wbudowane złącze mSATA oraz szereg niezbędnych wyjść graficznych: HDMI, DVI oraz RGB. Wysokiej jakości układ audio oraz wsparcie dla technologii Lucid Virtu Universal sprawiają, że GA-Z77X-D3H to idealna platforma do stworzenia domowego centrum rozrywki multimedialnej.


Oprócz nagrody głównej, na uczestników konkursu „Capnij Zetkę” czekają także atrakcyjne zestawy upominków ufundowanych przez firmę GIGABYTE. Zabawa potrwa do 30.04.2012.


Rowerzyści na start

Licznik Edge 520 Plus marki Garmin został przede wszystkim wzbogacony o zaawansowane funkcje nawigacyjne. Urządzenie ma teraz wgraną fabrycznie mapę Garmin Cycle Map i zapewnia szczegółowe wskazówki w czasie jazdy. Najnowszy licznik GPS nie tylko prowadzi po zaplanowanej wcześniej trasie, ale pomaga też wrócić na nią, jeżeli przypadkiem ominie się zakręt, np. podczas szybszego zjazdu. […]

Z jakich mediów społecznościowych korzystają liderzy?

97 procent polskich menedżerów używa serwisu LinkedIn. Jedna piąta jest na Facebooku i GoldenLine. Korzystanie z sieci społecznościowych pomaga im w poszerzaniu swoich wpływów. Social media kreują cyfrowych przywódców – tak wynika z badań Akademii Leona Koźmińskiego. Wyniki badań przeprowadzonych wśród ponad 200 polskich menedżerów i dyrektorów pokazują, że prawie każdy polski lider ma profil […]

Apsik! na alergię

Alergie stanowią bardzo ważny, ale często bagatelizowany problem zdrowotny. Alergiczny nieżyt nosa jest bardzo częstym schorzeniem w polskiej populacji. Ponad 14,5 mln osób w Polsce cierpi na nieżyty nosa, a ponad 8,5 mln na alergiczny nieżyt nosa. Z pomocą przychodzi m.in. kompleksowa, personalizowana aplikacja mobilna Apsik!, stworzona we współpracy z pacjentami i alergologami z Ośrodka […]

Techcity na Facebooku