Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/04/2012

Dalmierz laserowy Nikon COOLSHOT – prosto do celu

Nikon zaprezentowała nowy, kompaktowy dalmierz laserowy Nikon COOLSHOT. Urządzenie przeznaczone jest dla profesjonalnych zawodników oraz miłośników gry w golfa. Nowy model umożliwia szybki i precyzyjny pomiar odległości w zakresie do 550 m od celu. Dalmierz odznacza się także intuicyjną obsługą oraz nowoczesnym wzornictwem.

 

Dalmierz Nikon COOLSHOT oferuje wysoki komfort użytkowania. Ergonomiczna obudowa sprawia, że urządzenie wygodnie leży w dłoni. Monokularowy celownik, wyposażony w zaawansowany układ optyczny o powiększeniu 6x
i szerokim polu widzenia, zapewnia wyraźny obraz oraz ułatwia namierzenie celu. Dalmierz pracuje w trybie priorytetu odległości pierwszego planu, co dodatkowo gwarantuje bezbłędny pomiar odległości. Dla zapewniania większej wygody, podczas obserwacji prowadzonej w warunkach słabej widoczności, dioda LED oświetla krzyż nitek celownika.

Niewielka waga i kompaktowe rozmiary sprawiają, że dalmierze Nikon COOLSHOT z łatwością mieści się w kieszeni spodni lub kurtki, dzięki czemu można mieć go zawsze przy sobie.


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku