Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/04/2012

NETGEAR WNDA4100 – jeszcze szybsze połączenie

NETGEAR wprowadza na polski rynek adapter USB, pozwalający cieszyć się szybszym połączeniem bezprzewodowym. Urządzenie spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, dla których sieć bezprzewodowa to nie tylko surfowanie po Internecie, ale również oglądanie video w standardzie HD 3D, gry on-line czy jednoczesne ściąganie wielu plików.

 

Adapter umożliwia obsługę nawet najbardziej wymagających aplikacji, zapewniając połączenie o wydajności 2 x 450 Mbps. Ponadto, gwarantuje stabilne połączenie z siecią bezprzewodową dowolnego komputera stacjonarnego lub laptopa, dzięki zastosowaniu technologii Dual Band minimalizującej zakłócenia, a także poprawiającej zasięg odbioru sygnału domowej lub firmowej sieci. Urządzenie umożliwia połączenie z siecią o częstotliwości 2,4 lub 5 Ghz. Instalację adaptera odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji NETGEAR Genie dołączonej na płycie CD. Program NETGEAR Genie służy również do łatwego zarządzania oraz monitorowania sieci lokalnej.

NETGEAR N900 Wireless Dual Band USB Adapter (WNDA4100) jest bardzo prosty w obsłudze. Połączenie z routerem następuje po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku na karcie i routerze. Bezpieczeństwo przesyłu danych zapewnia funkcja Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2—PSK). Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Adapter dostępny będzie na polskim rynku od maja, a jego cena wyniesie ok. 340 zł.


Komentarze

  1. arcyksiaze napisał(a):

    A jeszcze nie dawno standard G był hitem, a tu proszę do 900 Mb/s !!! Teraz tylko trzeba ją połączyć z dobry routerem, który wykorzysta jej możliwości…

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku