Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/05/2012

Hannspree: telewizor dla kibica na Euro 2012

Wszystkim fanom futbolu Hannspree proponuje specjalną edycję telewizora LCD 28” – HANNSsoccer TV – w obudowie stylizowanej na piłkę nożną. Na czym przecież, jak nie na futbolowym odbiorniku, najlepiej będzie obserwować sukcesy (i porażki?) biało-czerwonych?

 

Telewizor – piłka to nowoczesny odbiornik Full HD, zapewniający odbiór programów zarówno z wbudowanego tunera, jak i ze źródeł zewnętrznych (tunerów cyfrowych, odtwarzaczy multimedialnych, konsol do gier i kamer wideo). Posiada pełną gamę filtrów cyfrowych poprawiających jakość obrazu, a dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy (5ms) wyświetlany obraz jest zawsze płynny. Niski pobór mocy (do 95 W) pozwala z kolei na długie korzystanie z telewizora bez narażania środowiska na szwank.

HANNSsoccer TV można postawić na podłodze, stoliku, jak i zawiesić na ścianie. Doskonale wpisze się więc w atmosferę czerwcowego kibicowania, bez względu na to, czy będziemy chcieli obejrzeć mecz w salonie, czy podczas wspólnego grillowania w ogrodzie.

Podstawowe cechy telewizora HANNSsoccer 28”:

•Matryca o przekątnej 28”, Full HD (16:10)
•Płynny obraz bez efektu smużenia, dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy – 5 ms
•Szerokie kąty widzenia obrazu – od 170° (H) / 160° (V) komfortowe oglądanie nawet dla siedzących z boku ekranu – obraz nie traci jasności i kontrastu.
•Duża ilość wyjść: umożliwia podłączenie kilku urządzeń jednocześnie: EuroSCART, VGA, kompozytowe, gniazdo antenowe oraz stereofoniczne wyjście na słuchawki/wzmacniacz
•Filtry cyfrowe (grzebieniowy 3D, Interlace 3D, Pull-down, Digital Noise Reduction) sprawiają, że kolory są zbliżone do naturalnych, osłabiają zakłócenia powstające przy obrazie słabszej jakości (sygnał z anteny analogowej lub odtwarzacza DVD/DivX), wygładzają krawędzie przy skalowaniu obrazu z niższych rozdzielczości i wyostrzają obraz.
•Niski pobór mocy – do 95 W – pozwala na bezproblemowe, długie korzystanie bez narażania środowiska na szwank.
•Technologia X-Contrast – poprawia widoczność zacierających się ciemnych i jasnych detali na zbliżonym kolorystycznie tle.
•Technologia X-Celerate – przyspiesza czas reakcji i poprawia przejścia kolorów w celu zmniejszenia niepożądanego efektu rozmycia przy prezentacji szybkich obrazów.

Model dostępny jest w sklepie online hannspreepolska.pl w cenie promocyjnej 1299zł.


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku