Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/05/2012

Logitech Ultrathin Keyboard Cover do iPada trzeciej generacji

Logitech zaprezentował nową klawiaturę dedykowaną iPadom trzeciej generacji oraz iPadom 2: Logitech Ultrathin Keyboard Cover. Ma ona zapewnić wysoki komfort pracy na tablecie oraz intuicyjną obsługę, a także chroni urządzanie przed zarysowaniami czy wstrząsami.  

Nowe urządzenie Logitech dedykowane iPadowi ma być połączeniem wysokiej jakości, zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego wyglądu. Logitech Ultrathin Keyboard Cover – chroni ekran urządzenia dzięki eleganckiej aluminiowej pokrywie oraz poprawia komfort pracy na tablecie dzięki wbudowanej klawiaturze łączącej się z urządzeniem za pośrednictwem technologii Bluetooth. Podobne do Smart Cover, etui Logitech Ultrathin Keyboard Cover solidnie i bezpiecznie trzyma iPad dzięki mocnemu magnetycznemu klipsowi.

Nowość Logitech pozwala ustawić iPad w dwóch pozycjach, które zapewnią wygodę korzystania z urządzenia i optymalny kąt ustawienia ekranu. Dzięki 6-miesięcznej żywotności baterii (przy założeniu przeciętnego użycia tabletu: 2 godziny dziennie) nie musimy martwić się o doładowywanie urządzania i możemy skoncentrować się na pracy. Ultra-smukła osłona klawiatury posiada również funkcję natychmiastowego włączania/wyłączania, która automatycznie budzi  iPada po otwarciu pokrywy oraz przełącza go w tryb czuwania po jej zamknięciu.

Firma Logitech potwierdza także, że urządzenia Logitech Keyboard Case for iPad 2 i Logitech Tablet Keyboard for iPad są w pełni kompatybilne zarówno z iPadem 2, jak i iPadem trzeciej generacji.

Nowe urządzenie będzie dostępne na rynku europejskim w kwietniu 2012 roku w sugerowanej cenie detalicznej: 419 PLN.


Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Dużo korzystaliśmy z internetu mobilnego

Minione święta okazały się równie dobrym czasem do korzystania z internetu na urządzeniach mobilnych, co w dni powszednie. Z danych Virgin Mobile wynika, że przez trzy dni 24-26 grudnia 2017 zużyto łącznie 85242 GB danych. Dla porównania w trzy dni poprzedzające święta tj. 21-23 grudnia 2017 użytkownicy wykorzystali 89858 GB danych. Wynika z tego, że […]

CDA Premium ma już 100 tys. abonentów!

CDA Premium wyrasta na lidera polskiego rynku VOD. Spółka właśnie poinformowała, że ma już 100 tys. osób, które opłacają abonament. Podobnych informacji nie chcą udzielać inni gracze tego rynku… Przy okazji CDA zdradziło, że w trakcie świąt, Sylwestra i Nowego Roku widzowie kanału premium „wyoglądali” aż ćwierć miliona godzin!

Techcity na Facebooku