Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/06/2012

Unikalne wzory akcesoriów Logitech Global Graffiti Collection

Logitech przedstawił kolekcję akcesoriów komputerowych, ozdobionych kolorowymi wzorami inspirowanymi międzykulturowymi nurtami, stworzoną przez światową społeczność. Nowe produkty to połączenie globalnych trendów z lokalnymi akcentami, więc każdy może wybrać idealny zestaw dla siebie.

Nowa kolekcja Logitech to oryginalne wzory, żywe barwy i niezwykłe faktury połączone razem w surrealistyczne projekty. Każdy z nich jest niepowtarzalny, jednak razem tworzą spójną całość.


Mnogość kolorów i wzorów tworzy kolekcję akcesoriów. Dzięki spójności z łatwością można pobawić się w projektanta i dobierać produkty w różnych stylach tak, aby stworzyć swój własny zestaw, który oddaje pomysłowość i kreatywność użytkownika. Niektóre akcesoria wydane zostały w limitowanych edycjach.

Logitech Global Graffiti Collection to unikalny styl w przystępnej cenie od 89 PLN do 129 PLN, zależnie od produktu. Premierowe akcesoria są dostępne w Europie od początku czerwca 2012r.


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku