Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/06/2012

Unikalne wzory akcesoriów Logitech Global Graffiti Collection

Logitech przedstawił kolekcję akcesoriów komputerowych, ozdobionych kolorowymi wzorami inspirowanymi międzykulturowymi nurtami, stworzoną przez światową społeczność. Nowe produkty to połączenie globalnych trendów z lokalnymi akcentami, więc każdy może wybrać idealny zestaw dla siebie.

Nowa kolekcja Logitech to oryginalne wzory, żywe barwy i niezwykłe faktury połączone razem w surrealistyczne projekty. Każdy z nich jest niepowtarzalny, jednak razem tworzą spójną całość.


Mnogość kolorów i wzorów tworzy kolekcję akcesoriów. Dzięki spójności z łatwością można pobawić się w projektanta i dobierać produkty w różnych stylach tak, aby stworzyć swój własny zestaw, który oddaje pomysłowość i kreatywność użytkownika. Niektóre akcesoria wydane zostały w limitowanych edycjach.

Logitech Global Graffiti Collection to unikalny styl w przystępnej cenie od 89 PLN do 129 PLN, zależnie od produktu. Premierowe akcesoria są dostępne w Europie od początku czerwca 2012r.


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku