Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

26/09/2012

HUAWEI Ascend P1 już dostępny

HUAWEI wprowadził właśnie na polski rynek jeden ze swoich wiodących produktów – smartfon HUAWEI Ascend P1. Ascend P1 to stylowy, szybki i bardzo poręczny smartfon, korzystający z dwurdzeniowego procesora 1.5GHz oraz systemu operacyjnego Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

HUAWEI Ascend P1 wyposażono w najwyższej jakości ekran dotykowy Super AMOLED (960×540) zabezpieczony Gorilla Glass. Dzięki technologii IPS i szerokiemu, panoramicznemu ekranowi o przekątnej 4.3 cala smartfon ma idealnie się sprawdzać podczas surfowania po Internecie, czytania e-booków, a także oglądania multimediów w jakości HD.

Wrażeniom wizualnym towarzyszyć ma doskonałej jakości dźwięk – smartfon obsługuje standard Dolby Mobile 3.0 oraz dźwięk przestrzenny Dolby 5.1, co wyróżnia go wśród telefonów w swojej klasie.

Jedną z najmocniejszych stron modelu Ascend P1 jest minimalistyczne, stylowe wzornictwo. Smukła, designerska linia urządzenia – obudowa ma grubość zaledwie 7.69 mm i szerokość 64.8mm – została osiągnięta dzięki modułowej konstrukcji wzmocnionej aluminiową ramką i zintegrowaniu baterii o pojemności 1670mAh.

HUAWEI Ascend P1 wyposażony jest w aparat HD 8 Mpix z podwójną lampą błyskową LED i technologii BSI. Umożliwia również nagrywanie wideo w rozdzielczości 1080p HD a także szybki dostęp do Internetu i zasobów sieciowych dzięki transmisji danych HSPA+ (21Mbps), Wifi oraz Bluetooth 3.0.


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku