Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/10/2012

Myszka dla graczy Force M7 THOR

Myszka FORCE M7 THOR to nowy projekt firmy GIGABYTE przeznaczony dla graczy, którzy poszukują profesjonalnej myszki gamingowej, która wyróżnia się doskonałą ergonomią oraz niezawodnością. Model ten został zaprojektowany tak, aby sprostać fundamentalnym potrzebom stawianym przez miłośników wirtualnych rozgrywek, takich jak wysoki komfort i trwałość.

 

Force M7 THOR to gryzoń wyposażony w precyzyjnie działające przyciski oraz wzmocniony kabel USB. Dodatkowe plusy produktu GIGABYTE to wysoka żywotność, oryginalny wygląd oraz idealnie dopasowująca się do kształtu dłoni obudowa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sensora laserowego, rozdzielczość myszy sięga 6000 dpi, co pozwala na uzyskanie wysokiej precyzji działania.

Zaawansowany sensor laserowy daje błyskawiczną zdolność przetwarzania obrazu na poziomie 12000 FPS, dzięki czemu mysz poddaje się pełnej kontroli z zachowaniem precyzji ruchu. Force M7 THOR jest wyposażony w przycisk regulacji dpi, a także w podświetlenie LED, które informuje użytkownika o aktualnie ustawionej rozdzielczości. Gracze mogą z łatwością przełączać ustawienia dpi i dostosować szybkość myszki do aktualnie wykonywanych działań.

Obudowa nowej myszki FORCE M7 THOR została zaprojektowana, by zapewnić ergonomiczny chwyt, który zagwarantuje graczom komfort użytkowania, maksymalną stabilność oraz precyzje ruchu w trakcie nawet najbardziej zaciekłych rozgrywek. Dodatkowo duży rozmiar ślizgaczy zapewni płynny ślizg gryzonia.

FORCE M7 THOR posiada 5 w pełni programowanych przycisków, które są wspomagane przez autorskie i intuicyjne oprogramowanie GIGABYTE SIM, które pozwala na dopasowanie ustawień do własnych potrzeb. Gracze mogą regulować czułość lub programować przycisk wydający komendę, przypisaną klawiaturze.

Wzmocniony kabel USB w GIGABYTE FORCE M7 THOR pozwala na intensywne używanie myszki przez długi czas. Gracze już nie będą musieli się martwić o uszkodzenia kabla po wielogodzinnych rozgrywkach. Wtyk USB jest pozłacany, by zapewnić użytkownikom bezproblemowe przesyłanie sygnału.


Komentarze

  1. kaj napisał(a):

    myszka force m7 thor dla graczy ma bardzo atrakcyjny kształt i kolor.bardzo podobają mi się błyskawice na jej górze. chciałbym wiedzieć ile kosztuje.

Rowerzyści na start

Licznik Edge 520 Plus marki Garmin został przede wszystkim wzbogacony o zaawansowane funkcje nawigacyjne. Urządzenie ma teraz wgraną fabrycznie mapę Garmin Cycle Map i zapewnia szczegółowe wskazówki w czasie jazdy. Najnowszy licznik GPS nie tylko prowadzi po zaplanowanej wcześniej trasie, ale pomaga też wrócić na nią, jeżeli przypadkiem ominie się zakręt, np. podczas szybszego zjazdu. […]

Z jakich mediów społecznościowych korzystają liderzy?

97 procent polskich menedżerów używa serwisu LinkedIn. Jedna piąta jest na Facebooku i GoldenLine. Korzystanie z sieci społecznościowych pomaga im w poszerzaniu swoich wpływów. Social media kreują cyfrowych przywódców – tak wynika z badań Akademii Leona Koźmińskiego. Wyniki badań przeprowadzonych wśród ponad 200 polskich menedżerów i dyrektorów pokazują, że prawie każdy polski lider ma profil […]

Apsik! na alergię

Alergie stanowią bardzo ważny, ale często bagatelizowany problem zdrowotny. Alergiczny nieżyt nosa jest bardzo częstym schorzeniem w polskiej populacji. Ponad 14,5 mln osób w Polsce cierpi na nieżyty nosa, a ponad 8,5 mln na alergiczny nieżyt nosa. Z pomocą przychodzi m.in. kompleksowa, personalizowana aplikacja mobilna Apsik!, stworzona we współpracy z pacjentami i alergologami z Ośrodka […]

Techcity na Facebooku