Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/10/2012

Myszka dla graczy Force M7 THOR

Myszka FORCE M7 THOR to nowy projekt firmy GIGABYTE przeznaczony dla graczy, którzy poszukują profesjonalnej myszki gamingowej, która wyróżnia się doskonałą ergonomią oraz niezawodnością. Model ten został zaprojektowany tak, aby sprostać fundamentalnym potrzebom stawianym przez miłośników wirtualnych rozgrywek, takich jak wysoki komfort i trwałość.

 

Force M7 THOR to gryzoń wyposażony w precyzyjnie działające przyciski oraz wzmocniony kabel USB. Dodatkowe plusy produktu GIGABYTE to wysoka żywotność, oryginalny wygląd oraz idealnie dopasowująca się do kształtu dłoni obudowa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sensora laserowego, rozdzielczość myszy sięga 6000 dpi, co pozwala na uzyskanie wysokiej precyzji działania.

Zaawansowany sensor laserowy daje błyskawiczną zdolność przetwarzania obrazu na poziomie 12000 FPS, dzięki czemu mysz poddaje się pełnej kontroli z zachowaniem precyzji ruchu. Force M7 THOR jest wyposażony w przycisk regulacji dpi, a także w podświetlenie LED, które informuje użytkownika o aktualnie ustawionej rozdzielczości. Gracze mogą z łatwością przełączać ustawienia dpi i dostosować szybkość myszki do aktualnie wykonywanych działań.

Obudowa nowej myszki FORCE M7 THOR została zaprojektowana, by zapewnić ergonomiczny chwyt, który zagwarantuje graczom komfort użytkowania, maksymalną stabilność oraz precyzje ruchu w trakcie nawet najbardziej zaciekłych rozgrywek. Dodatkowo duży rozmiar ślizgaczy zapewni płynny ślizg gryzonia.

FORCE M7 THOR posiada 5 w pełni programowanych przycisków, które są wspomagane przez autorskie i intuicyjne oprogramowanie GIGABYTE SIM, które pozwala na dopasowanie ustawień do własnych potrzeb. Gracze mogą regulować czułość lub programować przycisk wydający komendę, przypisaną klawiaturze.

Wzmocniony kabel USB w GIGABYTE FORCE M7 THOR pozwala na intensywne używanie myszki przez długi czas. Gracze już nie będą musieli się martwić o uszkodzenia kabla po wielogodzinnych rozgrywkach. Wtyk USB jest pozłacany, by zapewnić użytkownikom bezproblemowe przesyłanie sygnału.


Komentarze

  1. kaj napisał(a):

    myszka force m7 thor dla graczy ma bardzo atrakcyjny kształt i kolor.bardzo podobają mi się błyskawice na jej górze. chciałbym wiedzieć ile kosztuje.

Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku