Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/11/2012

Aplikacja Filmweb na iPhone’a dostępna w App Storze

Portal filmowy Filmweb wraz z całym swoim bogactwem treści i funkcjonalności jest teraz dostępny w iPhonie.

Dzięki aplikacji na iPhone’a użytkownicy Filmwebu będą mogli m.in. sprawdzać repertuar kin, przeglądać galerie zdjęć, czytać opisy i recenzje, oglądać zwiastuny, a także materiały wideo przygotowane przez redakcję serwisu.

Aplikacja zawiera pełen program 90 kanałów telewizyjnych wraz z opcją przypominania o emisji ulubionych pozycji. Dzięki implementacji Gustomierza użytkownicy nie będą musieli oglądać złych filmów, a rozbudowane opcje społecznościowe pozwolą oceniać i komentować wraz ze znajomymi filmy, które wzbudzają emocje.

„Zaczęliśmy od wersji iOS, w najbliższych tygodniach udostępnimy bardzo ważną dla nas wersję aplikacji na Androida. Myślę też, że na początku roku będziemy mogli zrobić niespodziankę posiadaczom telefonów z systemem Windows Phone.” – mówi Artur Gortych, prezes i założyciel portalu Filmweb.pl.

Aplikacja została stworzona przez zespół Filmwebu we współpracy z agencją Artegence. Dostępna jest na iPhone’y w wersji 3GS, 4, 4S, 5 oraz iPod Touch 3 generacji i nowsze z iOS 4.3 lub wyższym. Zapewnia wsparcie dla iPhone 5 oraz iOS 6. Aplikacja jest darmowa.


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku