Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/11/2012

Aplikacja Filmweb na iPhone’a dostępna w App Storze

Portal filmowy Filmweb wraz z całym swoim bogactwem treści i funkcjonalności jest teraz dostępny w iPhonie.

Dzięki aplikacji na iPhone’a użytkownicy Filmwebu będą mogli m.in. sprawdzać repertuar kin, przeglądać galerie zdjęć, czytać opisy i recenzje, oglądać zwiastuny, a także materiały wideo przygotowane przez redakcję serwisu.

Aplikacja zawiera pełen program 90 kanałów telewizyjnych wraz z opcją przypominania o emisji ulubionych pozycji. Dzięki implementacji Gustomierza użytkownicy nie będą musieli oglądać złych filmów, a rozbudowane opcje społecznościowe pozwolą oceniać i komentować wraz ze znajomymi filmy, które wzbudzają emocje.

„Zaczęliśmy od wersji iOS, w najbliższych tygodniach udostępnimy bardzo ważną dla nas wersję aplikacji na Androida. Myślę też, że na początku roku będziemy mogli zrobić niespodziankę posiadaczom telefonów z systemem Windows Phone.” – mówi Artur Gortych, prezes i założyciel portalu Filmweb.pl.

Aplikacja została stworzona przez zespół Filmwebu we współpracy z agencją Artegence. Dostępna jest na iPhone’y w wersji 3GS, 4, 4S, 5 oraz iPod Touch 3 generacji i nowsze z iOS 4.3 lub wyższym. Zapewnia wsparcie dla iPhone 5 oraz iOS 6. Aplikacja jest darmowa.


Apsik! na alergię

Alergie stanowią bardzo ważny, ale często bagatelizowany problem zdrowotny. Alergiczny nieżyt nosa jest bardzo częstym schorzeniem w polskiej populacji. Ponad 14,5 mln osób w Polsce cierpi na nieżyty nosa, a ponad 8,5 mln na alergiczny nieżyt nosa. Z pomocą przychodzi m.in. kompleksowa, personalizowana aplikacja mobilna Apsik!, stworzona we współpracy z pacjentami i alergologami z Ośrodka […]

Aplikacja dla miejskich rowerzystów

Z myślą o potrzebach ludzi aktywnych, korzystających na co dzień z systemów rowerów miejskich w całej Polsce, powstała aplikacja mobilna „Rower Miejski!”.  Wyświetla ona mapę okolicznych stacji rowerowych, informując również o ilości dostępnych rowerów w każdej z nich. Użytkownik może znaleźć najbliższy punkt, w którym dostępne są rowery dostępne do wypożyczenia. Oprócz prezentacji aktualnych danych – aplikacja daje również możliwość przeglądania ich […]

Fotele dla fanów Battlefield i Call of Duty

Sukces foteli gamingowych zachęcił Genesis do eksperymentowania z serią Nitro. Już wkrótce gracze będą mogli zasiąść na fotelu wojennych barwach rodem z najlepszych shooterów w klimatach II WW. Producent coraz poważniej myśli o postawieniu na personalizację produktów. Na pierwszy ogień idzie wygląd fotela. Pierwsze eksperymenty zostały już zrobione: niektórzy współpracujący z marką influencerzy otrzymali krzesła […]

Techcity na Facebooku