Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/11/2012

Samsung pomaga wcielić się w żołnierza elitarnej jednostki GROM

Tylko teraz przy zakupie monitora LED Samsung S24B300HS gra „Medal of Honor” dodawana jest w prezencie.  

 

Premiera „Medal of Honor Warfighter”miała miejsce w Polsce 25 października br. Od tego dnia rodzimi fani gier mogą wcielać się w żołnierzy legendarnej jednostki GROM i walczyć z terrorystami w najodleglejszych zakątkach świata.

Specjalnie dla wielbicieli wirtualnych potyczek wojennych, Samsung przygotował promocję – do zakupionego monitora LED Samsung S24B300HS dodawana jest w prezencie gra „Medal of Honor Warfighter”.


Monitor LED Samsung  S24B300HS  jest oficjalnie rekomendowany przez Electronic Arts Polska, wydawcę gry „Medal of Honor Warfighter”. Urządzenie zapewnia wysoką jakość i jasność wyświetlanego obrazu oraz żywe kolory. Dodatkowo, fani gier komputerowych mogą skorzystać z funkcji Magic Angle, która pozwala na ustawienie monitora pod pięcioma
różnymi kątami. Dzięki temu, można dostosować pole widzenia do ulubionej pozycji, w której korzystamy z komputera – np. leżąc na kanapie czy siedząc na fotelu.


Funkcja Eco Saving ułatwia oszczędzanie energii. Dostosowuje ona jasność monitora Samsung do ilości energii, którą chcemy zaoszczędzić. Za pomocą trzech dostępnych trybów oszczędzania energii (50%, 25%, funkcja oszczędzania energii wyłączona) użytkownik może precyzyjnie dopasować ustawienia monitora do własnych potrzeb.

Gra Medal of Honor Warfighter dostępna jest w sprzedaży na komputer PC i konsole w pełnej, polskiej wersji językowej z dubbingiem. Promocją objęto limitowaną liczbę monitorów, które są specjalnie oznakowane grafiką nawiązującą do gry „Medal of Honor Warfighter”.


Apsik! na alergię

Alergie stanowią bardzo ważny, ale często bagatelizowany problem zdrowotny. Alergiczny nieżyt nosa jest bardzo częstym schorzeniem w polskiej populacji. Ponad 14,5 mln osób w Polsce cierpi na nieżyty nosa, a ponad 8,5 mln na alergiczny nieżyt nosa. Z pomocą przychodzi m.in. kompleksowa, personalizowana aplikacja mobilna Apsik!, stworzona we współpracy z pacjentami i alergologami z Ośrodka […]

Aplikacja dla miejskich rowerzystów

Z myślą o potrzebach ludzi aktywnych, korzystających na co dzień z systemów rowerów miejskich w całej Polsce, powstała aplikacja mobilna „Rower Miejski!”.  Wyświetla ona mapę okolicznych stacji rowerowych, informując również o ilości dostępnych rowerów w każdej z nich. Użytkownik może znaleźć najbliższy punkt, w którym dostępne są rowery dostępne do wypożyczenia. Oprócz prezentacji aktualnych danych – aplikacja daje również możliwość przeglądania ich […]

Fotele dla fanów Battlefield i Call of Duty

Sukces foteli gamingowych zachęcił Genesis do eksperymentowania z serią Nitro. Już wkrótce gracze będą mogli zasiąść na fotelu wojennych barwach rodem z najlepszych shooterów w klimatach II WW. Producent coraz poważniej myśli o postawieniu na personalizację produktów. Na pierwszy ogień idzie wygląd fotela. Pierwsze eksperymenty zostały już zrobione: niektórzy współpracujący z marką influencerzy otrzymali krzesła […]

Techcity na Facebooku