Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/11/2012

Samsung pomaga wcielić się w żołnierza elitarnej jednostki GROM

Tylko teraz przy zakupie monitora LED Samsung S24B300HS gra „Medal of Honor” dodawana jest w prezencie.  

 

Premiera „Medal of Honor Warfighter”miała miejsce w Polsce 25 października br. Od tego dnia rodzimi fani gier mogą wcielać się w żołnierzy legendarnej jednostki GROM i walczyć z terrorystami w najodleglejszych zakątkach świata.

Specjalnie dla wielbicieli wirtualnych potyczek wojennych, Samsung przygotował promocję – do zakupionego monitora LED Samsung S24B300HS dodawana jest w prezencie gra „Medal of Honor Warfighter”.


Monitor LED Samsung  S24B300HS  jest oficjalnie rekomendowany przez Electronic Arts Polska, wydawcę gry „Medal of Honor Warfighter”. Urządzenie zapewnia wysoką jakość i jasność wyświetlanego obrazu oraz żywe kolory. Dodatkowo, fani gier komputerowych mogą skorzystać z funkcji Magic Angle, która pozwala na ustawienie monitora pod pięcioma
różnymi kątami. Dzięki temu, można dostosować pole widzenia do ulubionej pozycji, w której korzystamy z komputera – np. leżąc na kanapie czy siedząc na fotelu.


Funkcja Eco Saving ułatwia oszczędzanie energii. Dostosowuje ona jasność monitora Samsung do ilości energii, którą chcemy zaoszczędzić. Za pomocą trzech dostępnych trybów oszczędzania energii (50%, 25%, funkcja oszczędzania energii wyłączona) użytkownik może precyzyjnie dopasować ustawienia monitora do własnych potrzeb.

Gra Medal of Honor Warfighter dostępna jest w sprzedaży na komputer PC i konsole w pełnej, polskiej wersji językowej z dubbingiem. Promocją objęto limitowaną liczbę monitorów, które są specjalnie oznakowane grafiką nawiązującą do gry „Medal of Honor Warfighter”.


Zaawansowana opaska fitness

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki […]

PKO BP wystartował z kantorem online

PKO Bank Polski udostępnił w serwisie transakcyjnym usługę kantoru online. Klienci mogą wymieniać waluty w czasie rzeczywistym, a rozliczenie transakcji następuje natychmiast, co oznacza bardzo szybki dostęp do środków. W ramach kantoru klienci indywidualni mają możliwość zawierania transakcji dla 28 par walutowych. Usługa jest dostępna w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Umożliwia […]

Superszybki, hybrydowy system WiFi Q2

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki. System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem […]

Techcity na Facebooku