Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/08/2014

Smartfon Huawei Ascend P7 nagrodzony

Firma Huawei została nagrodzona przez European Imaging and Sound Association (EISA) w kategorii „European Consumer Smartphone 2014-2015”. Wyróżnienie otrzymał najnowszy, flagowy smartfon Huawei Ascend P7. To kolejna w ostatnich dwóch latach nagroda EISA w tej kategorii dla Huawei – w zeszłym roku firma odebrała nagrodę „European Consumer Smartphon 2013-2014” za model Ascend P6.

Huawei S_GroupZ4_1200-700EISA doceniła Ascenda P7 m.in. za doskonały design pokrytej szkłem obudowy. Nie bez znaczenia w ocenie jurorów była również atrakcyjna cena urządzenia. Oceniający zwrócili także uwagę na zainstalowane dwa aparaty fotograficzne, które pozwalają na wykonywanie doskonałej jakości zdjęć typu selfie, przy użyciu przedniego 8 megapikselowego aparatu fotograficznego, a także fotografii w wysokiej rozdzielczości możliwych dzięki głównej kamerze 13Mpix z poświetleniem LED (wspartej specjalnym oprogramowaniem).

Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymania tej nagrody. Traktujemy ją jako kolejny dowód na to, że Huawei jest firmą wyznaczającą nowe standardy branżowe i redefiniującą istniejące dotychczas sposoby projektowania smartfonówpowiedział Shao Yang, Vice President of Marketing, Huawei Consumer Business Group.

We wrześniu 2013 roku, Huawei Ascend P6 otrzymał tytuł „European Consumer Smartphone 2013–2014” i został określony jako „zaskakująco dobrze wyposażony smartfon w bardzo atrakcyjnej cenie”. Ascend P6 jest aktualnie dostępny w ponad 100 krajach i od czasu premiery sprzedał się w ponad czterech milionach egzemplarzy. Huawei zajmuje trzecie miejsce w światowym rankingu sprzedaży smartfonów za pierwszy kwartał 2014 roku.

(RED/HUAWEI)


Yanosik z kolejną nowością

Yanosik rozszerza ofertę językową. Do tej pory z systemu można było korzystać jedynie w języku polskim i angielskim. Obecnie znany komunikator ostrzeże kierowców także po ukraińsku. O tym, że Yanosik otwiera się na świat można było się przekonać już na początku tego roku, kiedy to twórcy aplikacji ogłosili dodanie do systemu bazy fotoradarów z niemal […]

Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Techcity na Facebooku