Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

14/09/2014

Smartfony Lumia 730 Dual SIM oraz Lumia 830 nadchodzą

Lumia 830 oraz Lumia 730 Dual SIM – dwa najnowsze produkty Microsoft będą oparte na systemie operacyjnym Windows Phone 8.1, z najnowszą aktualizacją Lumia Denim. Telefony będzie można obejrzeć podczas targów Mobility Reseller Days 2014 w Warszawie.

Lumia 830_1-big

Lumia 830

Nowe smartfony z serii Lumia wyróżniają się znakomitymi parametrami fotograficznymi. Aktualizacja Lumia Denim wnosi wiele nowości do systemu operacyjnego oraz aplikacji Lumia Camera, której zaktualizowana wersja umożliwia min. wykonanie wysokiej jakości zdjęć w odstępie zaledwie milisekund od uruchomienia aparatu. Lumia 830, dzięki aparatowi o matrycy 10 MP, optyce firmy ZEISS oraz funkcji optycznej stabilizacji obrazu pozwoli wykonać wysokiej jakości zdjęcia zarówno w dzień jaki i w nocy. Wyposażona została w wymienne kolorowe obudowy wykonane z poliwęglanu z funkcją bezprzewodowego ładowania. Jakość i precyzję wykonania podkreśla aluminiowa rama okalająca 5-calowy ekran HD.

Model Lumia 730 Dual SIM został stworzony z myślą o miłośnikach zdjęć typu selfie i wideorozmów. Telefon jest wyposażony w szerokokątny przedni aparat o rozdzielczości 5 MP. Gwarantuje to świetną jakość zdjęć oraz stwarza możliwość uchwycenia jeszcze większej ilości szczegółów lub wykonanie zbiorowej selfie.

Oba smartfony oferują użytkownikom 15 GB bezpłatnej przestrzeni w chmurze OneDrive oraz pre-instalowany pakiet Microsoft Office Mobile.

Telefony będzie można obejrzeć się na targach Mobility Reseller Days 2014, które odbędą się w dniach 24-25 września w warszawskim Centrum EXPO XXI na stoisku firmy Ingram Micro Poland (wyłączny dystrybutor tych urządzeń).

Model Lumia 830 będzie dostępny w Polsce w ostatnim tygodniu września. Natomiast pojawienia się Lumii 730 Dual SIM można się spodziewać w połowie października. Ceny nowych smartfonów to odpowiednio 1599 zł oraz 999 zł.

(RED)


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku