Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

14/09/2014

Smartfony Lumia 730 Dual SIM oraz Lumia 830 nadchodzą

Lumia 830 oraz Lumia 730 Dual SIM – dwa najnowsze produkty Microsoft będą oparte na systemie operacyjnym Windows Phone 8.1, z najnowszą aktualizacją Lumia Denim. Telefony będzie można obejrzeć podczas targów Mobility Reseller Days 2014 w Warszawie.

Lumia 830_1-big

Lumia 830

Nowe smartfony z serii Lumia wyróżniają się znakomitymi parametrami fotograficznymi. Aktualizacja Lumia Denim wnosi wiele nowości do systemu operacyjnego oraz aplikacji Lumia Camera, której zaktualizowana wersja umożliwia min. wykonanie wysokiej jakości zdjęć w odstępie zaledwie milisekund od uruchomienia aparatu. Lumia 830, dzięki aparatowi o matrycy 10 MP, optyce firmy ZEISS oraz funkcji optycznej stabilizacji obrazu pozwoli wykonać wysokiej jakości zdjęcia zarówno w dzień jaki i w nocy. Wyposażona została w wymienne kolorowe obudowy wykonane z poliwęglanu z funkcją bezprzewodowego ładowania. Jakość i precyzję wykonania podkreśla aluminiowa rama okalająca 5-calowy ekran HD.

Model Lumia 730 Dual SIM został stworzony z myślą o miłośnikach zdjęć typu selfie i wideorozmów. Telefon jest wyposażony w szerokokątny przedni aparat o rozdzielczości 5 MP. Gwarantuje to świetną jakość zdjęć oraz stwarza możliwość uchwycenia jeszcze większej ilości szczegółów lub wykonanie zbiorowej selfie.

Oba smartfony oferują użytkownikom 15 GB bezpłatnej przestrzeni w chmurze OneDrive oraz pre-instalowany pakiet Microsoft Office Mobile.

Telefony będzie można obejrzeć się na targach Mobility Reseller Days 2014, które odbędą się w dniach 24-25 września w warszawskim Centrum EXPO XXI na stoisku firmy Ingram Micro Poland (wyłączny dystrybutor tych urządzeń).

Model Lumia 830 będzie dostępny w Polsce w ostatnim tygodniu września. Natomiast pojawienia się Lumii 730 Dual SIM można się spodziewać w połowie października. Ceny nowych smartfonów to odpowiednio 1599 zł oraz 999 zł.

(RED)


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku