Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/06/2015

Honor 6+ z porządną baterią

Nowy smartfon marki Honor, 6+, z baterią o pojemności 3600 mAh wytrzymuje aż do 690 godzin w trybie czuwania. A z innowacyjną technologią Smart Power 2.5 może też pełnić funkcję powerbanku.

Każdy użytkownik smartfona wie, jak dużą rolę odgrywa w nim dobra bateria i krótki czas jej ładowania. Mając na rynku większy wybór telefonów i coraz bardziej zaawansowane technologie, warto pamiętać o sprawdzeniu, jak długo smartfon jest w stanie posłużyć nam na jednym ładowaniu. To cecha szczególnie przydatna zwłaszcza podczas weekendowych wyjazdów i w okresie wakacyjnym.

Nowy Honor 6+ to wydajny 8+1 rdzeniowy procesor Kirin925, podwójny obiektyw aparatu (każdy po 8 megapikseli) zapewniający rozdzielczość zdjęć do 13 megapikseli i 5.5 calowy wyświetlacz oraz funkcja Dual-SIM. Honor 6+ korzysta z wytrzymałej baterii o pojemności 3600mAh. Wysokowydajna bateria ma niewielką objętość 7.5 mm. Zastosowana w telefonie technologia Smart Power 2.5 pozwala na oszczędzenie 30% energii, umożliwiając standardowe użytkowanie przez 2 dni bez konieczności ładowania. W smartfonie zastosowano akumulator litowo-polimerowy o gęstości mocy aż do 595 Wh/L.

Honor 6+ potrafi też ładować inne urządzenia elektroniczne przy użyciu kabla OTG. Może on również pełnić funkcję awaryjnego powerbanku dzięki opcji reverse charging. Cena smartfona to 1779 zł.

Honor_6plus

(RED)


Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Techcity na Facebooku