Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/06/2015

Przetestuj aparat Sony A7. Zupełnie za darmo. Przez 3 dni

Decyzje zakupowe, dotyczące sprzętu fotograficznego, ze względu na duży wybór i wielość funkcji nowych aparatów często są trudne do podjęcia. Chwila w salonie z aparatem w ręce to stanowczo za mało, aby przeprowadzić niezbędne testy i w pełni zaznajomić się z jego funkcjami.

Sony przygotowała akcję, która ułatwi jej klientom podjęcie decyzji o zakupie aparatu fotograficznego. W wybranych salonach Sony Centre każdy może wypożyczyć aparat Sony A7 i przekonać się o jego nieprzeciętnych możliwościach w komfortowych warunkach. W skład oferowanego zestawu poza aparatem Sony A7 wchodzi również obiektyw SEL2470Z, filtr ochronny, torba oraz zapasowy akumulator. Wszystkie te akcesoria pozwolą w pełni doświadczyć potencjału, jaki tkwi w aparacie.

Aby wypożyczyć sprzęt, wystarczy przyjść do salonu z dowodem tożsamości, podpisać umowę oraz wpłacić zwrotną kaucję. Z aparatu będzie można korzystać przez 3 dni.

Przetestuj aparat Sony A7

Aparat A7 firmy Sony łączy potencjał pełnoklatkowej matrycy i wymiennej optyki z prawdziwie kompaktowymi wymiarami korpusu. Można nim wykonywać zdjęcia oraz nagrywać filmy, które wcześniej stanowiły domenę dużych aparatów najwyższej klasy. W żaden sposób nie ustępuje im jakością obrazu, wygodą użycia, funkcjonalnością czy sprawnością nastawiania ostrości. Aparat jest wyposażony w 24,3-megapikselowy, pełnoklatkowy przetwornik obrazu Exmor® CMOS, procesor obrazu Sony BIONZ X i zaawansowany system Fast Hybrid AF, który jest oparty na połączeniu szybkiej detekcji fazowej z dokładną detekcją kontrastu, dodatkowo wspomagany przez nowy algorytm przestrzennego wykrywania obiektów. W rezultacie należy do najszybszych systemów AF, jakie istnieją w aparatach pełnoklatkowych.

Salony Sony Centre, prowadzące Wypożyczalnię A7:
Gdańsk – Matarnia Park Handlowy
Katowice – Silesia City Center
Kraków – Bonarka City Center
Łódź – Manufaktura
Poznań – Stary Browar
Wrocław – Pasaż Grunwaldzki
Warszawa – Centrum Handlowe Wola Park

(RED)


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku