Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

05/07/2015

SKROSS Euro USB Charger – podwójne ładowanie

Marka SKROSS prezentuje kolejną nowość. Tym razem jest to ładowarka sieciowa Euro USB Charger wyposażona w dwa porty USB. Dzięki niej szybko naładujemy smartfon, tablet i każde inne urządzenie USB. Oczywiście oba sprzęty na raz.

SKROSS Euro USB Charger to uniwersalna ładowarka sieciowa, dzięki której można jednocześnie ładować dwa urządzenia mobilne, takie jak np.: smartfon, iPad, iPhone, tablet, nawigacja GPS, pad czy odtwarzacz MP3. Gwarancję szybkiego uzupełnienia baterii, w nawet najbardziej wymagających sprzętach, daje wysoka moc wyjściowa obu portów USB generujących 2100mA jednocześnie.

Ładowarka przeznaczona jest do gniazdek o standardzie europejskim. Jednak SKROSS Euro USB Charger jest urządzeniem kompatybilnym z wszystkimi adapterami tej marki. Dzięki temu ładowarkę, po podłączeniu do wybranego adaptera SKROSS, można używać praktycznie na całym świecie.

SKROSS Euro USB Charger waży zaledwie 44 gramów. Urządzenie objęte jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Ładowarkę można kupić za ok. 59 zł, choć dostępna jest także w pakiecie SKROSS Travel Kit.

SKROSS Euro USB Charger

(RED)


Czy smartfony są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Według badań CBOS z 2017 roku ponad 50 % Polaków korzysta ze smartfonów. Część z nas nie wyobraża już sobie nawet życia bez smartfonu. Oprócz tego, że umożliwia on nam kontakt z innymi ludźmi, to zapewnia dostęp do naszych ulubionych treści – a wszystko to w jednym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Wygodniej już […]

Smukła i elegancka

ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości. Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania. Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie […]

Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Techcity na Facebooku