Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

05/07/2015

SKROSS Euro USB Charger – podwójne ładowanie

Marka SKROSS prezentuje kolejną nowość. Tym razem jest to ładowarka sieciowa Euro USB Charger wyposażona w dwa porty USB. Dzięki niej szybko naładujemy smartfon, tablet i każde inne urządzenie USB. Oczywiście oba sprzęty na raz.

SKROSS Euro USB Charger to uniwersalna ładowarka sieciowa, dzięki której można jednocześnie ładować dwa urządzenia mobilne, takie jak np.: smartfon, iPad, iPhone, tablet, nawigacja GPS, pad czy odtwarzacz MP3. Gwarancję szybkiego uzupełnienia baterii, w nawet najbardziej wymagających sprzętach, daje wysoka moc wyjściowa obu portów USB generujących 2100mA jednocześnie.

Ładowarka przeznaczona jest do gniazdek o standardzie europejskim. Jednak SKROSS Euro USB Charger jest urządzeniem kompatybilnym z wszystkimi adapterami tej marki. Dzięki temu ładowarkę, po podłączeniu do wybranego adaptera SKROSS, można używać praktycznie na całym świecie.

SKROSS Euro USB Charger waży zaledwie 44 gramów. Urządzenie objęte jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Ładowarkę można kupić za ok. 59 zł, choć dostępna jest także w pakiecie SKROSS Travel Kit.

SKROSS Euro USB Charger

(RED)


Miłość w internecie na wznoszącej fali

Miłość jest jednym z najbardziej pożądanych przez człowieka uczuć i coraz częściej szukamy jej w Internecie. Już prawie jedna trzecia małżeństw w USA zawierana jest między osobami, które poznały się w internecie. Co ciekawe, z badań zawartych w „Social Integration via Online Dating 2017”,opracowanych przez Josu ́e Ortega and Philipp Hergovich wynika, że małżonkowie, którzy […]

Nadchodzi czas klasycznych telefonów?

Badania CBOS pokazały, że w 2017 roku 43% Polaków wybrało tradycyjne komórki zamiast smartfonów. Choć liczba użytkowników smartfonów w naszym kraju nadal rośnie, pojawił się również przeciwny trend. Coraz więcej osób świadomie powraca do klasycznych telefonów. Model FS 03 marki Blaupunkt może stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Blaupunkt Competence Center Mobile Phones ogłosił wejście na […]

Szybkie skanowanie książek i artykułów

To, że studenci muszą skanować w czasie studiów tysiące stron, nikogo nie dziwi. Jest też np. wiele osób posiadających bogatą kolekcję gazet, które chętnie zamieniłyby stos makulatury na cyfrowe kopie. To tylko dwie z wielu innych grup, których przedstawiciele powinni się zainteresować IRIScan Book 3 – urządzeniem przeznaczonym do skanowania m.in. książek, magazynów, listów czy […]

Techcity na Facebooku