Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/07/2015

Thule Atmos X4 – nowy poziom ochrony ekranu iPhone’a

Thule Atmos X4 to nowa – ultra cienka i ultra odporna – obudowa na smartfony iPhone 6/6 Plus, zapewniająca ochronę ekranu oraz obudowy przed skutkami upadków i uderzeń. Dzięki zastosowaniu osłon StratoShield oraz Bi-ComponentArmor (zgłoszona do opatentowania) Atmos X4 zapewnia maksymalną ochronę przy jednoczesnym minimalnym powiększeniu gabarytów urządzenia.

Nowa obudowa została gruntownie przetestowana w Thule Test Center, by upewnić się, że jakość i wytrzymałość Thule Atmos X4 odpowiada oczekiwaniom klientów. Zastosowanie Bi-Component Armor oraz narożników ShockStop sprawia, że umieszczony w obudowie smartfon jest w stanie przetrwać test upadku z wysokości dwóch metrów.

Osłona ekranu StratoShield dodatkowo skutecznie chroni ekran urządzenia przed zarysowaniami, odciskami palców czy odblaskami – jednocześnie gwarantując użytkownikowi idealne działanie ekranu dotykowego oraz pełną kompatybilność z sensorem Touch ID. Teksturowany tylny panel sprawia, że telefon pewnie leży w dłoni, a odpowiednie wycięcia zapewniają wygodny dostęp do wszystkich portów – bez powiększania gabarytów urządzenia.

Obudowa Thule Atmos X4 dostępna jest w dwóch wersjach (dla smartphone’ów iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus) i kilku wariantach kolorystycznych (Black, White/Dark  Shadow oraz Fiery Coral/Dark  Shadow). Rekomendowana cena detaliczna to 279,90 zł.

Thule Atmos X4 – nowy poziom ochrony ekranu iPhone’a

(RED)


Jest szansa na spotkanie z Robertem Lewandowskim

Fani Roberta Lewandowskiego mają niepowtarzalną szansę, aby spotkać się ze swoim idolem i obejrzeć na żywo mecz ligowy z jego udziałem. Wystarczy wziąć udział w konkursie Huawei – zakupić najnowszy smartfon P20 lub P20 Pro i zrobić zdjęcie przedstawiające swój sposób na kibicowanie biało – czerwonym z telefonem. 10 zwycięzców, wyłanianych co tydzień, otrzyma podwójne […]

Jest nowy ultrabook z serii Huawei MateBook D

Ekran Full HD o przekątnej 15.6” oraz minimalistyczna obudowa wyróżniają najnowszy ultrabook Huawei MateBook D. Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych, którzy lubią pracować w dobrym stylu. Na polskim rynku Huawei MateBook D 15.6” będzie dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy oferuje bardzo szybki i bezgłośny dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ […]

RODO a ochrona dzieci w internecie

Co dziesiąty polski internauta to małoletni w wieku od 7 do 14 lat – wynika z informacji podanej przez firmę Polskie Badanie Internetu. Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, opiekunowie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami, RODO wychodzi im naprzeciw regulując kwestie ochrony danych osobowych w Internecie osób poniżej 16 roku życia. Obostrzenia dotyczą […]

Techcity na Facebooku