Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/07/2015

Thule Atmos X4 – nowy poziom ochrony ekranu iPhone’a

Thule Atmos X4 to nowa – ultra cienka i ultra odporna – obudowa na smartfony iPhone 6/6 Plus, zapewniająca ochronę ekranu oraz obudowy przed skutkami upadków i uderzeń. Dzięki zastosowaniu osłon StratoShield oraz Bi-ComponentArmor (zgłoszona do opatentowania) Atmos X4 zapewnia maksymalną ochronę przy jednoczesnym minimalnym powiększeniu gabarytów urządzenia.

Nowa obudowa została gruntownie przetestowana w Thule Test Center, by upewnić się, że jakość i wytrzymałość Thule Atmos X4 odpowiada oczekiwaniom klientów. Zastosowanie Bi-Component Armor oraz narożników ShockStop sprawia, że umieszczony w obudowie smartfon jest w stanie przetrwać test upadku z wysokości dwóch metrów.

Osłona ekranu StratoShield dodatkowo skutecznie chroni ekran urządzenia przed zarysowaniami, odciskami palców czy odblaskami – jednocześnie gwarantując użytkownikowi idealne działanie ekranu dotykowego oraz pełną kompatybilność z sensorem Touch ID. Teksturowany tylny panel sprawia, że telefon pewnie leży w dłoni, a odpowiednie wycięcia zapewniają wygodny dostęp do wszystkich portów – bez powiększania gabarytów urządzenia.

Obudowa Thule Atmos X4 dostępna jest w dwóch wersjach (dla smartphone’ów iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus) i kilku wariantach kolorystycznych (Black, White/Dark  Shadow oraz Fiery Coral/Dark  Shadow). Rekomendowana cena detaliczna to 279,90 zł.

Thule Atmos X4 – nowy poziom ochrony ekranu iPhone’a

(RED)


Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Blisko 20 tys. km, samochodem bez kropli paliwa, z Kapsztadu wzdłuż Afryki Zachodniej do Polski. Taką trasą ma zamiar przebyć wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. W styczniu b.r. roku samochód wypłynął z portu w Gdańsku do Kapsztadu, skąd wczoraj dwójka śmiałków wyruszyła nim na północ do Europy. Uczestnikami tego morderczego rajdu przez dwa […]

Poczta wyśle SMS-a z numerem kuriera

Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają SMS-owe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę przejazdu. W rezultacie zwiększa się skuteczności […]

Kompaktowy zestaw, który ożywi biurko

Bezprzewodowy, kompaktowy i kolorowy – tak w skrócie można opisać nowy zestaw Rapoo składający się z klawiatury i myszy. Urządzenia komunikują się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB. Zasięg urządzeń sięga do 10m w zakresie 360°, co zapewnia komfort i swobodę pracy. Korzystając z zestawu Rapoo 8000 nie […]

Techcity na Facebooku